proromSERVERS
Bun venit! > proromServers Team <
proromSERVERS
Bun venit! > proromServers Team <
proromSERVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WWW.PROROMGUARD.RO
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in
Similar topics
Latest topics
» Nu mai e activ forumul si serverul?
reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptyThu Oct 31, 2013 12:16 am by Raku

» Cerere admin :D
reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptySun Mar 03, 2013 12:33 am by SoGooD

» h1tl3r .....................
reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptySat Mar 02, 2013 6:43 am by h17l3r

» Revenire HIGHLANDER
reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptyWed Feb 27, 2013 11:49 pm by xYtoR

» Terog xYtoR
reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptyTue Feb 26, 2013 11:33 pm by xYtoR

» PT ADMINOSI SERVERULUI
reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptyMon Feb 25, 2013 11:01 am by h17l3r

» SUGESTIE - ADMIN RAKU
reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptyMon Feb 25, 2013 10:47 am by Raku

» reclamatie dmin hitler
reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptyMon Feb 25, 2013 7:51 am by h17l3r

» pentru xytor
reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptySun Feb 24, 2013 11:14 pm by xYtoR

Top posters
xYtoR
reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_vote_lcapreclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_voting_barreclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_vote_rcap 
H1tl3r.
reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_vote_lcapreclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_voting_barreclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_vote_rcap 
Emil
reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_vote_lcapreclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_voting_barreclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_vote_rcap 
Harris
reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_vote_lcapreclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_voting_barreclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_vote_rcap 
TeXanU
reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_vote_lcapreclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_voting_barreclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_vote_rcap 
cove
reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_vote_lcapreclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_voting_barreclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_vote_rcap 
Mr.RooT
reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_vote_lcapreclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_voting_barreclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_vote_rcap 
Raku
reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_vote_lcapreclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_voting_barreclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_vote_rcap 
h17l3r
reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_vote_lcapreclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_voting_barreclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_vote_rcap 
BIZZAR
reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_vote_lcapreclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_voting_barreclamatie/suspendare admin SNK|M@tei I_vote_rcap 
Parteneri
PROROMGUARD.ro
Players On
reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0 reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0 reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei

Go down 
5 posters
AuthorMessage
xYtoR
O W N E R
xYtoR


Posts : 191
Join date : 2011-01-11
Age : 38
Location : Bucuresti

reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei Empty
PostSubject: reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei   reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptyThu Jan 19, 2012 1:19 am

Astazi 19 ianuarie 2012, intru de la munca pe server dupa un laptop de tot rasul, intru cu numele meu, ii explic dupa vreo 2 fraguri ca joc dupa un amarat de laptop, dupa care imi schimb numele in pastarnak, cu acele 7 fps-uri de care dispunea saracul laptop il omor de cateva ori consecutiv, apoi ce sa vad!! surpriza : imi da blind :O :O ii explic ca sunt cine sunt sa scoata blind si el nimic, mai apoi dau sa scriu ceva apas enter sau ceva si il omor "ORB" urmeaza destroy ........ PE SERVERUL CREAT DE MINE.... ma ia un pust la misto. CAM PANA AICI A FOST. DE AZI INAINTE PUN CRITERIU SI LA VARSTA. NU SE MAI POATE.



ADMINUL A FOST SUSPENDAT SI URMEAZA BAN-UL PE SERVER CAT SI PE FORUM.
Back to top Go down
http://www.proromgurd.ro / https://proromzapto.forumotion.com
Vizitato
Guest




reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei Empty
PostSubject: Re: reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei   reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptyThu Jan 19, 2012 3:12 am

Mai daca vrei sa stii aveai numele Pastarnak ,mai omoarat de mai multe oei ,am vreut sa verific deca ai wall(nestiind ca esti tu) dupa care miai zis sa-ti dau unblind si am scris comanda inainte ca sa dau enter ai schimbat numele xytor si nush cum ai luat destroy,pt ca nam acces la comanda destroy


Last edited by SnK|^M@TEI^ on Thu Jan 19, 2012 3:14 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Vizitato
Guest




reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei Empty
PostSubject: Re: reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei   reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptyThu Jan 19, 2012 3:13 am

eu am lucrat pe acest sever si miam dat interesul sa fie populat si sa nu fie codati pe el,si inca o chestie ,tu cum ai luat destroy daca nu aveai wall???? lol!
Back to top Go down
Vizitato
Guest




reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei Empty
PostSubject: Re: reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei   reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptyThu Jan 19, 2012 3:15 am

sa vedem cum o sa se rezolve..am 100 de ore de acum jucate pe server..cred ca nu mi se pare normal.....pt ca am adus playeri pe server si am populat serverul cum am putut asa ca......nu e decizie corecta
Back to top Go down
Vizitato
Guest




reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei Empty
PostSubject: Re: reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei   reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptyThu Jan 19, 2012 3:16 am

dak nu aveai wall nu aveai cum sa ma omori!!!??
Back to top Go down
xYtoR
O W N E R
xYtoR


Posts : 191
Join date : 2011-01-11
Age : 38
Location : Bucuresti

reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei Empty
PostSubject: Re: reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei   reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptyThu Jan 19, 2012 4:57 am

Prietenas tu iti dai seama ca mai rau iti pui cenusa in cap ?
Tu iti dai seama ca acuzi pe cineva care joaca acest joc din 1999 ???

Mai exact cand aveai tu .. nu stiu 2 3 ani ???

Sa nu mai zic de faptul ca eu sunt cel care a creat aceste servere si care se ocupa de ele si in prezent, si cel care ti-a dat tie admin.....

CUM E ? AM COD ? pai hai sa iti dau un indiciu .. asa ca pt cunostinte generale : cand eu jucam in PGL si participam la concursuri, la noi cat si in afara, tu te uitai la putza si te intrebai ce o fi.

Admin pe acest server nu o sa mai ai, din 2 motive : 1 doar ai vazut cand am intrat pe server cu numele meu, si am schimbat in pastarnak, si ti-am si zis ca joc dupa un amarat de laptop din firma sa testez ceva.

In al 2-lea rand : cum sa ma acuzi tu pe mine de wall? eu cred ca tu ai unele probleme de comportament pentru care nu am timp sa iti fac eu educatia necesara, iti lipseste nivelul de inteligenta in a purta o discutie cum trebuie.


Nu mai posta tot felul de ineptii ca s-ar putea sa iei ban si aici pe forum cat si pe server.


PS. Nu imi pasa ce si cati jucatori ai adus tu pe server, chiar deloc, daca aveai 100 si ceva de ore cum spui tu, stiai cine sunt si nu o mai ardeai cu chestii de genu` cu mine.


Back to top Go down
http://www.proromgurd.ro / https://proromzapto.forumotion.com
Vizitato
Guest




reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei Empty
PostSubject: Re: reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei   reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptyThu Jan 19, 2012 9:41 am

BA imi bag pula in serverul tau ,pentru ca tu nu stii sa apreciezi oamenii care isi dau interesul in realiza ceva pt acest server,asa ca .,...
Back to top Go down
Raku
Admin
Admin
Raku


Posts : 58
Join date : 2011-01-06
Age : 31
Location : ARAD

reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei Empty
PostSubject: Re: reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei   reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptyThu Jan 19, 2012 1:38 pm

Matei,dute si populeaza alte servere!
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
Emil

Emil


Posts : 140
Join date : 2011-07-08
Age : 28
Location : Sub Maus

reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei Empty
PostSubject: Re: reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei   reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptySun Jan 22, 2012 1:28 pm

Urat Shocked pacat ca s'a terminat asa si nu intr'un mod civilizat !


Din pacate astia suntem Neutral

Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
RauLcs




Posts : 4
Join date : 2012-01-06
Location : Bucuresti, Sector 6

reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei Empty
PostSubject: Re: reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei   reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptyThu Jan 26, 2012 1:33 am

Ce pacat ca si texanu e lafel...condoleante...MATEI
Back to top Go down
RauLcs




Posts : 4
Join date : 2012-01-06
Location : Bucuresti, Sector 6

reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei Empty
PostSubject: Re: reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei   reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptyThu Jan 26, 2012 1:35 am

Ar trebui sa faci chestia asta mai des...sa joci cu alt nick...cand e si texanu...sa vezi cum face Smile !!!
Back to top Go down
TeXanU
O W N E R
TeXanU


Posts : 102
Join date : 2011-12-29
Age : 25
Location : Bucuresti

reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei Empty
PostSubject: Re: reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei   reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptyThu Jan 26, 2012 4:40 am

Mai RauL daca nu injurai si nu-mi ziceai terminatule nu pateai ce ai patit ..... spuneai frumos scoate blindul si ti-l scoteam ...!!
Back to top Go down
RauLcs




Posts : 4
Join date : 2012-01-06
Location : Bucuresti, Sector 6

reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei Empty
PostSubject: Re: reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei   reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptyThu Jan 26, 2012 4:42 am

GO FISH MATE.
Back to top Go down
Emil

Emil


Posts : 140
Join date : 2011-07-08
Age : 28
Location : Sub Maus

reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei Empty
PostSubject: Re: reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei   reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptyThu Jan 26, 2012 10:10 am

lol! lol! lol! cika condoleantze ba TEXANE nu mai comenta a fost greseala ta taci drq din gura

In locul tau nici nu mai comentam Wink
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
TeXanU
O W N E R
TeXanU


Posts : 102
Join date : 2011-12-29
Age : 25
Location : Bucuresti

reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei Empty
PostSubject: Re: reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei   reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptyThu Jan 26, 2012 10:12 am

No Greseala mea ca injurat RauL ....... pale


Last edited by TeXanU on Thu Jan 26, 2012 10:17 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Emil

Emil


Posts : 140
Join date : 2011-07-08
Age : 28
Location : Sub Maus

reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei Empty
PostSubject: Re: reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei   reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptyThu Jan 26, 2012 10:15 am

ba terminatule Shocked eo nu sunt avocatul nimanui eu nu zic ca raul e sfant dar a fost greseala ta nu mai comenta aiurea !!!

Toti se plang de tine ma copile Mad
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
RauLcs




Posts : 4
Join date : 2012-01-06
Location : Bucuresti, Sector 6

reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei Empty
PostSubject: Re: reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei   reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei EmptyThu Jan 26, 2012 10:38 am

Se vede ca ai varsta pe care o ai...of of of...adiminii de pe serverul asta zici ca a tunat si i-a adunat...Smile) DUPA CHIP SI ASEMANARE. Texane...baga-ti putin capul in zapada sa-ti rasara mintea. Te-ar ajuta foarte mult. TRUST ME.
Back to top Go down
Sponsored content





reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei Empty
PostSubject: Re: reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei   reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei Empty

Back to top Go down
 
reclamatie/suspendare admin SNK|M@tei
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Suspendare admin (highlander)
» Reclamatie admin BoOm3r4nG http://www.fileshare.ro/e28880771 http://www.fileshare.ro/e28880774
» rEclamatie SnK|^M@TEI^

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
proromSERVERS :: SERVERE :: PROROM.malware-site.www [ CS MOD ] :: Reclamatii Admin-
Jump to: