proromSERVERS
Bun venit! > proromServers Team <
proromSERVERS
Bun venit! > proromServers Team <
proromSERVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WWW.PROROMGUARD.RO
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in
Latest topics
» Nu mai e activ forumul si serverul?
In privinta conectari EmptyThu Oct 31, 2013 12:16 am by Raku

» Cerere admin :D
In privinta conectari EmptySun Mar 03, 2013 12:33 am by SoGooD

» h1tl3r .....................
In privinta conectari EmptySat Mar 02, 2013 6:43 am by h17l3r

» Revenire HIGHLANDER
In privinta conectari EmptyWed Feb 27, 2013 11:49 pm by xYtoR

» Terog xYtoR
In privinta conectari EmptyTue Feb 26, 2013 11:33 pm by xYtoR

» PT ADMINOSI SERVERULUI
In privinta conectari EmptyMon Feb 25, 2013 11:01 am by h17l3r

» SUGESTIE - ADMIN RAKU
In privinta conectari EmptyMon Feb 25, 2013 10:47 am by Raku

» reclamatie dmin hitler
In privinta conectari EmptyMon Feb 25, 2013 7:51 am by h17l3r

» pentru xytor
In privinta conectari EmptySun Feb 24, 2013 11:14 pm by xYtoR

Top posters
xYtoR
In privinta conectari I_vote_lcapIn privinta conectari I_voting_barIn privinta conectari I_vote_rcap 
H1tl3r.
In privinta conectari I_vote_lcapIn privinta conectari I_voting_barIn privinta conectari I_vote_rcap 
Emil
In privinta conectari I_vote_lcapIn privinta conectari I_voting_barIn privinta conectari I_vote_rcap 
Harris
In privinta conectari I_vote_lcapIn privinta conectari I_voting_barIn privinta conectari I_vote_rcap 
TeXanU
In privinta conectari I_vote_lcapIn privinta conectari I_voting_barIn privinta conectari I_vote_rcap 
cove
In privinta conectari I_vote_lcapIn privinta conectari I_voting_barIn privinta conectari I_vote_rcap 
Mr.RooT
In privinta conectari I_vote_lcapIn privinta conectari I_voting_barIn privinta conectari I_vote_rcap 
Raku
In privinta conectari I_vote_lcapIn privinta conectari I_voting_barIn privinta conectari I_vote_rcap 
h17l3r
In privinta conectari I_vote_lcapIn privinta conectari I_voting_barIn privinta conectari I_vote_rcap 
BIZZAR
In privinta conectari I_vote_lcapIn privinta conectari I_voting_barIn privinta conectari I_vote_rcap 
Parteneri
PROROMGUARD.ro
Players On
In privinta conectari B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0 In privinta conectari B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0 In privinta conectari B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 In privinta conectari

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Mr.RooT
Moderator
Mr.RooT


Posts : 59
Join date : 2012-08-13
Age : 25
Location : Bucuresti

In privinta conectari Empty
PostSubject: In privinta conectari   In privinta conectari EmptyWed Aug 22, 2012 4:39 am

Dc nu merge niciun servar pale No ... am incercat peste 100 de servare dar toate nu merg ... Dintrodata sa intamplat asta da nu numai la mn si la un prieten si la mai multe persoane ? .... Dc stie cineva ceva sa ma anunte
Back to top Go down
Mihaipnd




Posts : 15
Join date : 2012-08-02
Location : campulung jud arges

In privinta conectari Empty
PostSubject: Re: In privinta conectari   In privinta conectari EmptyWed Aug 22, 2012 11:30 am

Nici mie nu imi merge serverul...Sad

Back to top Go down
xYtoR
O W N E R
xYtoR


Posts : 191
Join date : 2011-01-11
Age : 38
Location : Bucuresti

In privinta conectari Empty
PostSubject: Re: In privinta conectari   In privinta conectari EmptyWed Aug 22, 2012 12:54 pm

a fost o defectiune tehnica in firma, s-au schimbat niste ip-uri, maine o sa revina serverul la prima ora....pe amx...
Back to top Go down
http://www.proromgurd.ro / https://proromzapto.forumotion.com
Mihaipnd




Posts : 15
Join date : 2012-08-02
Location : campulung jud arges

In privinta conectari Empty
PostSubject: Re: In privinta conectari   In privinta conectari EmptyWed Aug 22, 2012 10:30 pm

Azi isi va reveni ?? dak da pe la ce ora ??
Back to top Go down
Mr.RooT
Moderator
Mr.RooT


Posts : 59
Join date : 2012-08-13
Age : 25
Location : Bucuresti

In privinta conectari Empty
PostSubject: Re: In privinta conectari   In privinta conectari EmptyThu Aug 23, 2012 12:29 am

Multumesc Pt intelegere...!
Back to top Go down
Mr.RooT
Moderator
Mr.RooT


Posts : 59
Join date : 2012-08-13
Age : 25
Location : Bucuresti

In privinta conectari Empty
PostSubject: Re: In privinta conectari   In privinta conectari EmptyThu Aug 23, 2012 1:08 am

Nu imi merge adminu mie si lu Bizzar . xYtoR STI dc oare ? intru pe servar si dc scriu in consola o comanda zice ca nu am acces la ea . Sad .xYtoR poate gasesti problema . Multumesc !
Back to top Go down
Mr.RooT
Moderator
Mr.RooT


Posts : 59
Join date : 2012-08-13
Age : 25
Location : Bucuresti

In privinta conectari Empty
PostSubject: Re: In privinta conectari   In privinta conectari EmptyThu Aug 23, 2012 1:29 am

si dupa ce rezolvi xytor sa-mi zici si mie cum imi activez adminu cu setinfo _parola ...parola mea sau cu setinfo _parola mea
Back to top Go down
cove

cove


Posts : 64
Join date : 2012-02-21
Age : 33
Location : Vulcan

In privinta conectari Empty
PostSubject: Re: In privinta conectari   In privinta conectari EmptyThu Aug 23, 2012 1:26 pm

Mr.RooT wrote:
Nu imi merge adminu mie si lu Bizzar . xYtoR STI dc oare ? intru pe servar si dc scriu in consola o comanda zice ca nu am acces la ea . Sad .xYtoR poate gasesti problema . Multumesc !

Sal.De ce nu trimiti astfel de mesaje in PRIVAT.
Back to top Go down
Sponsored content





In privinta conectari Empty
PostSubject: Re: In privinta conectari   In privinta conectari Empty

Back to top Go down
 
In privinta conectari
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
proromSERVERS :: SERVERE :: PROROM.malware-site.www [ CS MOD ] :: Discutii Libere-
Jump to: