proromSERVERS
Bun venit! > proromServers Team <
proromSERVERS
Bun venit! > proromServers Team <
proromSERVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WWW.PROROMGUARD.RO
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in
Similar topics
Latest topics
» Nu mai e activ forumul si serverul?
Reclamatie Raku EmptyThu Oct 31, 2013 12:16 am by Raku

» Cerere admin :D
Reclamatie Raku EmptySun Mar 03, 2013 12:33 am by SoGooD

» h1tl3r .....................
Reclamatie Raku EmptySat Mar 02, 2013 6:43 am by h17l3r

» Revenire HIGHLANDER
Reclamatie Raku EmptyWed Feb 27, 2013 11:49 pm by xYtoR

» Terog xYtoR
Reclamatie Raku EmptyTue Feb 26, 2013 11:33 pm by xYtoR

» PT ADMINOSI SERVERULUI
Reclamatie Raku EmptyMon Feb 25, 2013 11:01 am by h17l3r

» SUGESTIE - ADMIN RAKU
Reclamatie Raku EmptyMon Feb 25, 2013 10:47 am by Raku

» reclamatie dmin hitler
Reclamatie Raku EmptyMon Feb 25, 2013 7:51 am by h17l3r

» pentru xytor
Reclamatie Raku EmptySun Feb 24, 2013 11:14 pm by xYtoR

Top posters
xYtoR
Reclamatie Raku I_vote_lcapReclamatie Raku I_voting_barReclamatie Raku I_vote_rcap 
H1tl3r.
Reclamatie Raku I_vote_lcapReclamatie Raku I_voting_barReclamatie Raku I_vote_rcap 
Emil
Reclamatie Raku I_vote_lcapReclamatie Raku I_voting_barReclamatie Raku I_vote_rcap 
Harris
Reclamatie Raku I_vote_lcapReclamatie Raku I_voting_barReclamatie Raku I_vote_rcap 
TeXanU
Reclamatie Raku I_vote_lcapReclamatie Raku I_voting_barReclamatie Raku I_vote_rcap 
cove
Reclamatie Raku I_vote_lcapReclamatie Raku I_voting_barReclamatie Raku I_vote_rcap 
Mr.RooT
Reclamatie Raku I_vote_lcapReclamatie Raku I_voting_barReclamatie Raku I_vote_rcap 
Raku
Reclamatie Raku I_vote_lcapReclamatie Raku I_voting_barReclamatie Raku I_vote_rcap 
h17l3r
Reclamatie Raku I_vote_lcapReclamatie Raku I_voting_barReclamatie Raku I_vote_rcap 
BIZZAR
Reclamatie Raku I_vote_lcapReclamatie Raku I_voting_barReclamatie Raku I_vote_rcap 
Parteneri
PROROMGUARD.ro
Players On
Reclamatie Raku B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0 Reclamatie Raku B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0 Reclamatie Raku B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Reclamatie Raku

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Emil

Emil


Posts : 140
Join date : 2011-07-08
Age : 28
Location : Sub Maus

Reclamatie Raku Empty
PostSubject: Reclamatie Raku   Reclamatie Raku EmptyThu Sep 06, 2012 1:58 am

Primesc BAN fara motiv!
Rakule inteleg ca ai ceva cu mine crezi ca sunt codat mi-ai facut si poze si te'am lamurit ca joc curat, nu inteleg pentru ce a fost BAN-ul asta?! Nu e prima oara care ma ameninti ca imi dai BAN!!!

Va rog frumos lu'ati masuri ca nu se mai poate!


eMiLuTzU (RADIO): Fire in the hole!
*** Raku killed Malik with a headshot from m4a1 ***
WwW.CsBesTiaL.CoM-Classic killed Mitza with ak47
Raku : emilutule ,de te prind cu wall ai permanent:)!

eMiLuTzU (RADIO): Fire in the hole!
Raku (RADIO): Fire in the hole!
Katherine killed Malik with m4a1
WwW.CsBesTiaL.CoM-Classic (RADIO): Fire in the hole!
eMiLuTzU killed Mitza with m4a1
eMiLuTzU : Smile)

RoRcD killed WwW.CsBesTiaL.CoM-Classic with m4a1
BaxBunny killed HeLpPeR with ak47
*** RoRcD killed Katherine with a headshot from m4a1 ***
Malik : /rs

eMiLuTzU : ce amenintare e asta?

*** BaxBunny killed RoRcD with a headshot from ak47 ***
Raku : nu e amenintare

Raku : e avertisment


Malik killed WwW.CsBesTiaL.CoM-Classic with ak47
Raku killed Mitza with m4a1
BaxBunny killed Malik with ak47
HeLpPeR killed BaxBunny with m249
eMiLuTzU : cand ai sa ma vezi pe mine cu cod sa imi dai ban si pe forum si permanent pe
srver,)


Katherine killed RoRcD with glock18
Raku (RADIO): Fire in the hole!
BaxBunny (RADIO): Fire in the hole!
Added to banned list
] retry
Commencing connection retry to 92.55.145.106:27015
Connecting to 92.55.145.106:27015...



Last edited by eMiLuTzU on Thu Sep 06, 2012 2:01 am; edited 1 time in total (Reason for editing : Reclamatie)
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
Mr.RooT
Moderator
Mr.RooT


Posts : 59
Join date : 2012-08-13
Age : 25
Location : Bucuresti

Reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: Reclamatie Raku   Reclamatie Raku EmptyThu Sep 06, 2012 3:21 am

Eu nu am fost de fata dar pana acum nu l-am vazut pe servar pe emil cu cod deci ... ar trebui dovezile ... Eu nu tin partea nimanui sunt si cu raku si cu emil dar dovezile
Back to top Go down
Raku
Admin
Admin
Raku


Posts : 58
Join date : 2011-01-06
Age : 31
Location : ARAD

Reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: Reclamatie Raku   Reclamatie Raku EmptyThu Sep 06, 2012 4:09 am

De ce nu ai postat tot ce ai zis? Nu-i nimic,ca pun eu acum.. Toti jucatorii de pe server imi reclamau ca tu ai cod.. Cand ti-am zis,ai inceput sa ma iei la rost cu niste figuri de copil de 2 ani,ca te amenint io pe tine,si cand ti-am zis ca e doar avertisment,ai zis catre mine hai shhht !
__________
In primul rand,si daca nu ai avea cod,invata sa vorbesti respectos cu adminii si cu restul jucatorilor.

Iar in primul rand,pozele care le face adminul unu-i codat,se pot edita usor:) ! Sunt trecut prin astea ,stai linistit.. Eu dau ban,dupa ce vad cand stau pe acel jucator,nu dupa poze si alte prostii.


Toti care au fost pe server mint,numa unu are dreptate nu? ! Wink)!



Eu daca te avertizez,nu ma iei tu pe mine la 11 metri,ca ti-am mai dat pace de cateva ori. Nu e prima data cand vorbesti la impresii cu mine... !!! Si ti-am dat ban 120 de minute,uitate pe imagine !!!Reclamatie Raku Emil12" border="0" alt=""/>
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
Emil

Emil


Posts : 140
Join date : 2011-07-08
Age : 28
Location : Sub Maus

Reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: Reclamatie Raku   Reclamatie Raku EmptyThu Sep 06, 2012 4:41 am

Smecherasule asta nu este motiv sa imi dai BAN! doar pentru ca am zis "pana atunci shht!"

Asta nu este nici jignire nici injuratura!

Eventual imi dadeai kick sau llama sau slay nu imi dai tu mie BAN, si nu joc cu CODURI la inceputul rundei tragi prin perete si tu poti face asta daca nu stii nu mai comenta... nu da ban aiurea.. invata sa joci Wink

Cum vezi ca un jucator e mai bun si face fraguri ... pac esti cu ochii pe el sau dai ban fara motiv..

ARATA-MI tu mie ca am cod demonstrea-za PENTRU CE AI DAT BAN?! si lui cove i'ai facut lafell ai vazut ca e bun te-ai pus spectator sa il urmaresti si te luai de el...

Mi se pare normall sa comentez din moment ce tu aduci acuzatii asupra mea ca joc cu codu-ri fara a avea vreo dovada care sa comfirme cele spuse de tine etc.. demonstrea-za daka tot vii cu acuzatii nu arunca niste vorbe in vant..

Si playerii dupa server care playeri? ca doar unul a fost si ala avea un scor de 16 cu 35 ce poti cere unu player ca ala?!

DACA TE UITI BINE ai 5 RECLAMATII!! de la playeri cele mai multe reclamatii
Nu mai spun ca intrii pe server pe cu numele xytor sau Sefu si alte nick-uri te-am luat dupa ipp!!! nu am zis nimic am TACUT! pacat ca nu ti-am fakt poze si regret nespus dar nu vreau sa deviez de la subiect!

NU mi se pare CORECT!

Xytor te rog sa iei masuri!



Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
Raku
Admin
Admin
Raku


Posts : 58
Join date : 2011-01-06
Age : 31
Location : ARAD

Reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: Reclamatie Raku   Reclamatie Raku EmptyThu Sep 06, 2012 4:50 am

bai baiatule,tu chiar ca esti but? te credeam mai destept,te informez,ca la calculatorul meu,nu ma joc doar eu,mai se joaca si fratemio,daca nu stiai,zii la vally sa te informeze ca el stie,ca jucam 2 playeri la acest calculator.

Eu tot-deauna cand intru pe prorom,intru ori cu numele Raku ori cu LoW//uNIq ,alte nume nu am intrat.. Dar nush la ce iti explic io tie asta.. Si in plus daca intra cineva cu nume xytor,cum poate sa intre fara parola lui ?Smile) esti chiar copil la faza asta
_______________________________________
Si in plus,nu conteaza ce zici tu ca nu e jignire hai shht, dar deocamdata tu nu ai atata vechime pe acest server, sa iti permiti sa zici unui admin hai shht.. Tu nu ai auzit de proverbul: Respecta sa fii respectat...
Nu mi-a zis nici macar vali,sau xytor pentru care am respect foarte mare,nu mi-au zis nici unu hai shhtt. Te-ai trezit tocmai tu sa faci reguli ...
___________________
Iar pe cove nu il baga tu aici,pentru ca,cove a inteles ca doar m-am uitat pe el,nu a facut tantam ca tine,macar stie sa respecte cand e respectat. Asta nu e problema ta,ca m-am uitat pe cove. Nici macar cove nu s-a suparat ca am facut acest lucru.
________________
De cand ai revenit pe server, am observat ca stii numa sa faci reguli,fratelo calmeazate ca mai ai de papat ,cum ziceam mai sus,invata sa respecti. Iar ban ai primit din prima,deoarece nu e prima data cand vii cu figuri ...!! Calmeazate !
________
CAM ATAT AM DE COMENTAT PANA ISI ZICE XYTOR PAREREA !!![u]
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
Emil

Emil


Posts : 140
Join date : 2011-07-08
Age : 28
Location : Sub Maus

Reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: Reclamatie Raku   Reclamatie Raku EmptyThu Sep 06, 2012 8:44 am

DEVIEZI DE LA SUBIECT spune de ce ai dat BAN!


"Iar ban ai primit din prima,deoarece nu e prima data cand vii cu figuri ...!! Calmeazate !"
_____________________________________________________________________________________

1.invata sa scrii;) "calmeaza-te"
Mai ai si varsta care o ai..

Eu sunt calm din cate se vede, dar nu inteleg pentru ce a fost ban-ul eu nu admit sa mi se dea ban degeaba si mai ales de la unu care ma acuza ca am cod fara a aduce dovezi sau ceva care sa iti dea dreptate!

Si cu nick-ul lui xytor ai incercat sa te conectezi dar nu ai reusit, arata ipp-ul taw Wink imi pare raw ca nu am facut poza!!!

Repet! "asta nu este motiv sa imi dai ban"!!!

Astept decizia lui xytor nu mi se pare normal sa primesc ban degeaba!!!

Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
Raku
Admin
Admin
Raku


Posts : 58
Join date : 2011-01-06
Age : 31
Location : ARAD

Reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: Reclamatie Raku   Reclamatie Raku EmptyThu Sep 06, 2012 11:17 am

bine,bravo ai dreptate,imi cer scuze daca am gresit ! astept decizia lui xytor.

TU macar daca ai si tu o varsta,ai putea sa recunosti ca nu asa se vorbeste cu un admin: Hai sshtt..!

Daca tu erai admin,si iti zice cineva hai sshhhhttt.. nu cred ca ramaneai calm,degeaba zici altele,ca te cunosc de cand erai admin.
Si datorita faptului ca te cunosc de cand erai admin,las lucrurile cum zici tu,daca xytor decide ca am gresit,sa imi scoata adminul,ca nu sunt disperat dupa admin:) ! Daca decide ca ai gresit tu,atunci astept cuvinte de la tine.. Pana atunci,nu am chef sa ma cert,mai ales cu tine.. O noapte linistita !!!
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
Mr.RooT
Moderator
Mr.RooT


Posts : 59
Join date : 2012-08-13
Age : 25
Location : Bucuresti

Reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: Reclamatie Raku   Reclamatie Raku EmptyThu Sep 06, 2012 11:25 am

Nu trebuie sa se aunga la scosu adminului ..... nu mai bn asteptai parerea lui xytor .. e cel mai bn
Back to top Go down
Raku
Admin
Admin
Raku


Posts : 58
Join date : 2011-01-06
Age : 31
Location : ARAD

Reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: Reclamatie Raku   Reclamatie Raku EmptyThu Sep 06, 2012 11:44 am

fratelo,eu nu sunt mort dupa admin ! Si nu vreau sa ma cert cu oricare pentru un joc... Mai bn joc simplu,si macar stiu ca nu am certuri aiurea... !!! Dar daca emilutzu face mare tantam pentru orice chestie,FELICITARI, ai castigat emilutzu,eu ma retrag ! Chiar daca xytor imi da dreptate,ma retrag de la admin,pentru ca nu vreau astfel de certuri sa am. Ca ma joc de placere,nu sa ma cert...
______________
Eu am ajuns admin primul,in afara de sefii serverului(xytor,vali,bax bunny etc ) Am fost primul care a primit admin,din partea lor,am creat acest forum pentru ei ,si ma bucur ca imi sunt prieteni(ma refer la sefii serverului ) .Deci eu mai multe nu imi doresc de la acest server, am prieteni ,si asta conteaza !!! Daca te multumeste un admin emilutzu,chiar il rog pe xytor sa ti-l dea pe al meu Wink !
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
Mr.RooT
Moderator
Mr.RooT


Posts : 59
Join date : 2012-08-13
Age : 25
Location : Bucuresti

Reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: Reclamatie Raku   Reclamatie Raku EmptyThu Sep 06, 2012 10:36 pm

RaKu Terog mai gandestete nu renunta la admin dpa ce ca suntem putini.... terog stai sa vedem ce zice xYtoR De la o porcarie am ajuns la certuri nu mai bn ne vedem toti de treba noastra a inceput scandalul de la un ban pe 2 ore Smile) laso incolo de treaba.../
Back to top Go down
Raku
Admin
Admin
Raku


Posts : 58
Join date : 2011-01-06
Age : 31
Location : ARAD

Reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: Reclamatie Raku   Reclamatie Raku EmptyFri Sep 07, 2012 12:31 am

nush, eu astfel de certuri ,nare rost sa ma stresez ! Sa isi zica xytor parerea,dar nu am chef de astfel de certuri,sa ma faca analfabet ca am scris gresit un cuvant,si etc ! Nu cred ca suntem aici la lectia de limba si literatura romana. dar in fine...
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
cove

cove


Posts : 64
Join date : 2012-02-21
Age : 33
Location : Vulcan

Reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: Reclamatie Raku   Reclamatie Raku EmptyFri Sep 07, 2012 1:35 pm

Raku nu e nevoie sa renunti la admin.Avem nevoie de tine si mai departe ca membru ca si pana acum.Topicul ar trebui sters.sa nu ne facem reclama proasta.Hai sa nu ne mai certam intre noi.avem nevoie de o echipa unita si de incredere.Emilutz inceteaza si tu cu asemenea reclamatii fara rost mai ales la adresa Aminilor.
Ca sa fi respectat trebuie sa respecti !

HF
Back to top Go down
Emil

Emil


Posts : 140
Join date : 2011-07-08
Age : 28
Location : Sub Maus

Reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: Reclamatie Raku   Reclamatie Raku EmptySat Sep 08, 2012 1:05 am

Da, ai dreptate poate intr-un fel am gresit si eu (faptul ca am comentat, si ca am facut reclamatie), sincer ar trebui sa ma intelegi si tu...sa fii acuzat mereu ca nu joci in regula...sa ti se faca mereu advertismente...sa primesti BAN...stim cu totii ca tu ai experienta foarte mare ca si admin si avem nevoie de tine cu totii, dar o parte din vina ai si tu...nu am stiut ca ban-ul a fost dat pe 2 ore..daca stiam nu mai avea loc aceasta reclamatie!

Ce pot sa spun scuze.. si sper ca de aici incolo sa ne intelegem, nu ca pana acum..

Totul depinde de noi! Very Happy


Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
Raku
Admin
Admin
Raku


Posts : 58
Join date : 2011-01-06
Age : 31
Location : ARAD

Reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: Reclamatie Raku   Reclamatie Raku EmptySat Sep 08, 2012 2:10 am

eu sunt de acord ! Si banul a fost pe 2 ore,deoarece nu sunt batut in cap sa dau permanent Very Happy !
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
cove

cove


Posts : 64
Join date : 2012-02-21
Age : 33
Location : Vulcan

Reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: Reclamatie Raku   Reclamatie Raku EmptySat Sep 08, 2012 10:52 am

Jos palaria Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: Reclamatie Raku   Reclamatie Raku Empty

Back to top Go down
 
Reclamatie Raku
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» reclamatie Raku
» RECLAMATIE RAKU
» reclamatie admin BI

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
proromSERVERS :: SERVERE :: PROROM.malware-site.www [ CS MOD ] :: Reclamatii Admin-
Jump to: