proromSERVERS
Bun venit! > proromServers Team <
proromSERVERS
Bun venit! > proromServers Team <
proromSERVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WWW.PROROMGUARD.RO
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in
Latest topics
» Nu mai e activ forumul si serverul?
Nicolaie Guta-si tin la tin EmptyThu Oct 31, 2013 12:16 am by Raku

» Cerere admin :D
Nicolaie Guta-si tin la tin EmptySun Mar 03, 2013 12:33 am by SoGooD

» h1tl3r .....................
Nicolaie Guta-si tin la tin EmptySat Mar 02, 2013 6:43 am by h17l3r

» Revenire HIGHLANDER
Nicolaie Guta-si tin la tin EmptyWed Feb 27, 2013 11:49 pm by xYtoR

» Terog xYtoR
Nicolaie Guta-si tin la tin EmptyTue Feb 26, 2013 11:33 pm by xYtoR

» PT ADMINOSI SERVERULUI
Nicolaie Guta-si tin la tin EmptyMon Feb 25, 2013 11:01 am by h17l3r

» SUGESTIE - ADMIN RAKU
Nicolaie Guta-si tin la tin EmptyMon Feb 25, 2013 10:47 am by Raku

» reclamatie dmin hitler
Nicolaie Guta-si tin la tin EmptyMon Feb 25, 2013 7:51 am by h17l3r

» pentru xytor
Nicolaie Guta-si tin la tin EmptySun Feb 24, 2013 11:14 pm by xYtoR

Top posters
xYtoR
Nicolaie Guta-si tin la tin I_vote_lcapNicolaie Guta-si tin la tin I_voting_barNicolaie Guta-si tin la tin I_vote_rcap 
H1tl3r.
Nicolaie Guta-si tin la tin I_vote_lcapNicolaie Guta-si tin la tin I_voting_barNicolaie Guta-si tin la tin I_vote_rcap 
Emil
Nicolaie Guta-si tin la tin I_vote_lcapNicolaie Guta-si tin la tin I_voting_barNicolaie Guta-si tin la tin I_vote_rcap 
Harris
Nicolaie Guta-si tin la tin I_vote_lcapNicolaie Guta-si tin la tin I_voting_barNicolaie Guta-si tin la tin I_vote_rcap 
TeXanU
Nicolaie Guta-si tin la tin I_vote_lcapNicolaie Guta-si tin la tin I_voting_barNicolaie Guta-si tin la tin I_vote_rcap 
cove
Nicolaie Guta-si tin la tin I_vote_lcapNicolaie Guta-si tin la tin I_voting_barNicolaie Guta-si tin la tin I_vote_rcap 
Mr.RooT
Nicolaie Guta-si tin la tin I_vote_lcapNicolaie Guta-si tin la tin I_voting_barNicolaie Guta-si tin la tin I_vote_rcap 
Raku
Nicolaie Guta-si tin la tin I_vote_lcapNicolaie Guta-si tin la tin I_voting_barNicolaie Guta-si tin la tin I_vote_rcap 
h17l3r
Nicolaie Guta-si tin la tin I_vote_lcapNicolaie Guta-si tin la tin I_voting_barNicolaie Guta-si tin la tin I_vote_rcap 
BIZZAR
Nicolaie Guta-si tin la tin I_vote_lcapNicolaie Guta-si tin la tin I_voting_barNicolaie Guta-si tin la tin I_vote_rcap 
Parteneri
PROROMGUARD.ro
Players On
Nicolaie Guta-si tin la tin B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0 Nicolaie Guta-si tin la tin B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0 Nicolaie Guta-si tin la tin B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Nicolaie Guta-si tin la tin

Go down 
AuthorMessage
Vizitato
Guest




Nicolaie Guta-si tin la tin Empty
PostSubject: Nicolaie Guta-si tin la tin   Nicolaie Guta-si tin la tin EmptyWed Dec 28, 2011 11:27 pm

https://www.youtube.com/watch?v=g2EvnLvUfTM

Cea Mai Noua Muzica ! http://www.MuzicaPe.Net NICOLAE GUTA - SI TIN LA TINE HIT 2011 [ORIGINALA] Si Tin la Tine ca la ochii mei din cap si te iubesc mai mult decat pe mine si daca tu pe lume nu ai fii existat sa iubesc nu as fii avut pe cine :X numai sunt singur si suparat acum te am pe tine tristetea tu mi-ai alungat ca esti mereu cu mine si tin la tine ca la ochii mei din cap si te iubesc mai mult decat pe mine si daca tu pe lume nu ai fii existat sa iubesc nu as fii avut pe cine ai aparut in calea vietii mele knd inima imi plangea si cand aveam nevoie de iubire mi-ai dat ce imi lipsea si tin la tine ca la ochii mei din cap si te iubesc mai mult decat pe mine si daca tu pe lume nu ai fii existat sa iubesc nu as fii avut pe cine.


Super melodie-chiar da nu ascult manele imi place melodia
Back to top Go down
 
Nicolaie Guta-si tin la tin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
proromSERVERS :: Divertisment :: Videoclipuri-
Jump to: