proromSERVERS
Bun venit! > proromServers Team <
proromSERVERS
Bun venit! > proromServers Team <
proromSERVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WWW.PROROMGUARD.RO
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in
Latest topics
» Nu mai e activ forumul si serverul?
o intamplare.. EmptyThu Oct 31, 2013 12:16 am by Raku

» Cerere admin :D
o intamplare.. EmptySun Mar 03, 2013 12:33 am by SoGooD

» h1tl3r .....................
o intamplare.. EmptySat Mar 02, 2013 6:43 am by h17l3r

» Revenire HIGHLANDER
o intamplare.. EmptyWed Feb 27, 2013 11:49 pm by xYtoR

» Terog xYtoR
o intamplare.. EmptyTue Feb 26, 2013 11:33 pm by xYtoR

» PT ADMINOSI SERVERULUI
o intamplare.. EmptyMon Feb 25, 2013 11:01 am by h17l3r

» SUGESTIE - ADMIN RAKU
o intamplare.. EmptyMon Feb 25, 2013 10:47 am by Raku

» reclamatie dmin hitler
o intamplare.. EmptyMon Feb 25, 2013 7:51 am by h17l3r

» pentru xytor
o intamplare.. EmptySun Feb 24, 2013 11:14 pm by xYtoR

Top posters
xYtoR
o intamplare.. I_vote_lcapo intamplare.. I_voting_baro intamplare.. I_vote_rcap 
H1tl3r.
o intamplare.. I_vote_lcapo intamplare.. I_voting_baro intamplare.. I_vote_rcap 
Emil
o intamplare.. I_vote_lcapo intamplare.. I_voting_baro intamplare.. I_vote_rcap 
Harris
o intamplare.. I_vote_lcapo intamplare.. I_voting_baro intamplare.. I_vote_rcap 
TeXanU
o intamplare.. I_vote_lcapo intamplare.. I_voting_baro intamplare.. I_vote_rcap 
cove
o intamplare.. I_vote_lcapo intamplare.. I_voting_baro intamplare.. I_vote_rcap 
Mr.RooT
o intamplare.. I_vote_lcapo intamplare.. I_voting_baro intamplare.. I_vote_rcap 
Raku
o intamplare.. I_vote_lcapo intamplare.. I_voting_baro intamplare.. I_vote_rcap 
h17l3r
o intamplare.. I_vote_lcapo intamplare.. I_voting_baro intamplare.. I_vote_rcap 
BIZZAR
o intamplare.. I_vote_lcapo intamplare.. I_voting_baro intamplare.. I_vote_rcap 
Parteneri
PROROMGUARD.ro
Players On
o intamplare.. B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0 o intamplare.. B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0 o intamplare.. B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 o intamplare..

Go down 
5 posters
AuthorMessage
cove

cove


Posts : 64
Join date : 2012-02-21
Age : 33
Location : Vulcan

o intamplare.. Empty
PostSubject: o intamplare..   o intamplare.. EmptyThu Aug 30, 2012 2:23 pm

Nu stiu de ce.De cand a aparut Mr.RooT mie mi se pare ca serverul se duce usor usor in CAP.asta e cu referire la jucatori.apar postari pe forum inutile,cu referinta mai ales la admini pe care el ii considera in plus.sunt curios daca eu sau el suntem diferiti din punct de vedere al felului de a juca CS si al respectului!

astept niste raspunsuri

Multumesc!


Last edited by cove on Thu Aug 30, 2012 2:23 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : uneori nu mai suport prostii !!!)
Back to top Go down
Mr.RooT
Moderator
Mr.RooT


Posts : 59
Join date : 2012-08-13
Age : 25
Location : Bucuresti

o intamplare.. Empty
PostSubject: Re: o intamplare..   o intamplare.. EmptyThu Aug 30, 2012 9:54 pm

Ti se pare asta dar eu joc cam 2-3 ore pe zi si imi dau seama ce fel de admini sunt uite o coincidenta cand bizzar nu avea admin lai prins tot ca tragea prin pereti si eu cu raku tot lam prins cand tragea prin pereti .... Eu zic ca fac ce e mai bn pt servar ca asa il lasam sa intre cu cod il descopereati peset o luna si tot ai luati adminul ... domnul cove cam cat timp stati pe zi pe servar sau nu o medie pe saptamana eu cam 9-11 ore pe saptamana mi-le petrec pe servar . si pot sami dau seama cine intra cu cod .
Back to top Go down
Mr.RooT
Moderator
Mr.RooT


Posts : 59
Join date : 2012-08-13
Age : 25
Location : Bucuresti

o intamplare.. Empty
PostSubject: Re: o intamplare..   o intamplare.. EmptyThu Aug 30, 2012 9:58 pm

DOAMNE nu m ami faceti codat vam mai zis eu nu stiu sa instalez un mess un program si stiu sa joc cu coduri .... Oricum gata de acum in colo nu mai postez nimic pe forum pt ca inervez lumea asa mi se spune eu vreau sa fac un bine si tot eu sunt ala vorbit si injurat ...de acum imi vad de treaba mea fac totul ca la carte si dc vad un admin cu cod 100% plec dupa servar intru mai tarziu ca sa evit conflictele


Last edited by Mr.RooT on Fri Aug 31, 2012 1:00 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
XcR.




Posts : 2
Join date : 2012-08-22
Location : Moldova

o intamplare.. Empty
PostSubject: Re: o intamplare..   o intamplare.. EmptyFri Aug 31, 2012 12:52 am

Frate Mr.RooT ARE DREPTATE ALA BIZZAR ARE COD TRAGEA CU M4A1 SI DADEA NUMAI HS PRIN PERETI ..
Back to top Go down
Emil

Emil


Posts : 140
Join date : 2011-07-08
Age : 28
Location : Sub Maus

o intamplare.. Empty
PostSubject: Re: o intamplare..   o intamplare.. EmptyFri Aug 31, 2012 1:19 am

Nu inteleg ce atatea certuri intre voi ce atata raca cand voi adminii ar trebui sa fiti ca o familie aici!!!

Din pacate, unii admini fac ABUZ de comenzi asa a fost din totdeauna.. maturizati-va frate!
Ganditi-va inainte de a face ceva, dupa ce ca nu sunt playeri pe server ca si acum 0/0.. dati BAN fara rost si persoana respectiva care a primit BAN spune si celorlalti..."aaa ce server de....numai.....imi bag imi scot..." si asta este IMAGINEA acestui server.. adminii o FAC!!!

Fara SERIOZITATE....nu rezolvam nimic Neutral
Din pacatate astia sunt...admini [si acum imi cer scuze fata de cei care sunt seriosi...si isi fac bine treaba] care sunt pur si simplu sunt penibili..daca pot spune...cum sa spui frate il cunosc pe xytor e vecin cu mine.. stii cine sunt eu?.. lol!

Xytor ar trebui sa ii pedepsesti aspru pentru fiecare abatere... Shocked
ASTFEL..vor pretui ce inseamna sa ai ADMIN Wink ...nu il iei ca il cunosc pe ala pe ala... sunt anumite cerinte care trebuie indeplinite si respectate!!!


Last edited by eMiLuTzU on Fri Aug 31, 2012 1:20 am; edited 1 time in total (Reason for editing : -)
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
cove

cove


Posts : 64
Join date : 2012-02-21
Age : 33
Location : Vulcan

o intamplare.. Empty
PostSubject: Re: o intamplare..   o intamplare.. EmptyFri Aug 31, 2012 8:20 am

Mr.RooT wrote:
Ti se pare asta dar eu joc cam 2-3 ore pe zi si imi dau seama ce fel de admini sunt uite o coincidenta cand bizzar nu avea admin lai prins tot ca tragea prin pereti si eu cu raku tot lam prins cand tragea prin pereti .... Eu zic ca fac ce e mai bn pt servar ca asa il lasam sa intre cu cod il descopereati peset o luna si tot ai luati adminul ... domnul cove cam cat timp stati pe zi pe servar sau nu o medie pe saptamana eu cam 9-11 ore pe saptamana mi-le petrec pe servar . si pot sami dau seama cine intra cu cod .

ba inteligentule nu conteaza cat timp stau pe server.cat timp stau online cred ca sunt respectat.nu injurat.pacat ca nu te simti
Back to top Go down
cove

cove


Posts : 64
Join date : 2012-02-21
Age : 33
Location : Vulcan

o intamplare.. Empty
PostSubject: Re: o intamplare..   o intamplare.. EmptyFri Aug 31, 2012 8:22 am

Mr.RooT wrote:
DOAMNE nu m ami faceti codat vam mai zis eu nu stiu sa instalez un mess un program si stiu sa joc cu coduri .... Oricum gata de acum in colo nu mai postez nimic pe forum pt ca inervez lumea asa mi se spune eu vreau sa fac un bine si tot eu sunt ala vorbit si injurat ...de acum imi vad de treaba mea fac totul ca la carte si dc vad un admin cu cod 100% plec dupa servar intru mai tarziu ca sa evit conflictele


daca vezi vreun admin cu cod fai DEMO sau fa comanda "admin_ss nume" .nu trebuie sa iesi...
Back to top Go down
Mr.RooT
Moderator
Mr.RooT


Posts : 59
Join date : 2012-08-13
Age : 25
Location : Bucuresti

o intamplare.. Empty
PostSubject: Re: o intamplare..   o intamplare.. EmptyFri Aug 31, 2012 12:19 pm

ok am inteles dar eu am adus subiectul cu orele nu ca intru u domnul cove putin ci ca eu intru mult si vad ce fel de oamenzi sunt ... ok o sa fac cum zici u dar eu zic ca tot scandal si certuri o sa se ajunga ...ok multumesc Eu am sa-mi vad de treaba .Sall tuturor
Back to top Go down
Raku
Admin
Admin
Raku


Posts : 58
Join date : 2011-01-06
Age : 31
Location : ARAD

o intamplare.. Empty
PostSubject: Re: o intamplare..   o intamplare.. EmptyMon Sep 03, 2012 11:27 am

DECI am trait sa vad si o cearta intre 2 admini. Cove ai ceva cu Mr Root? Mie mi se pare de treaba. Iar tu Mr Root ai ceva cu cove? La fel,e baiat calumea. Ce ne certam din prostii fratilor?

_____
Iar tu emilutu,deocamdata nu ai dreptul sa iti zici parerea despre injuraturile de pe server,deoarece euu,te-am vazut cand te injurai cu un player pe sv.. !!! Imi pare rau ca nu am facut un print si sa te banez vreo 60 de minute.. Dar am zis ca nare rost.. !!!
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
cove

cove


Posts : 64
Join date : 2012-02-21
Age : 33
Location : Vulcan

o intamplare.. Empty
PostSubject: Re: o intamplare..   o intamplare.. EmptyFri Sep 07, 2012 1:51 pm

Mr.Root hai sa facem totul cum trebuie.Nu am nimic cu tine si cred ca nici tu cu mine.m-au deranjat anumite comentarii care chiar nu isi aveau rostul.dar hai sa lasam totul asa cum e si sa ne facem treaba pe server cum trebuie,pentru ca de asta suntem Admini
Bafta Smile
Back to top Go down
Sponsored content





o intamplare.. Empty
PostSubject: Re: o intamplare..   o intamplare.. Empty

Back to top Go down
 
o intamplare..
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
proromSERVERS :: SERVERE :: PROROM.malware-site.www [ CS MOD ] :: Discutii Libere-
Jump to: