proromSERVERS
Bun venit! > proromServers Team <
proromSERVERS
Bun venit! > proromServers Team <
proromSERVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WWW.PROROMGUARD.RO
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in
Similar topics
Latest topics
» Nu mai e activ forumul si serverul?
reclamatie Raku EmptyThu Oct 31, 2013 12:16 am by Raku

» Cerere admin :D
reclamatie Raku EmptySun Mar 03, 2013 12:33 am by SoGooD

» h1tl3r .....................
reclamatie Raku EmptySat Mar 02, 2013 6:43 am by h17l3r

» Revenire HIGHLANDER
reclamatie Raku EmptyWed Feb 27, 2013 11:49 pm by xYtoR

» Terog xYtoR
reclamatie Raku EmptyTue Feb 26, 2013 11:33 pm by xYtoR

» PT ADMINOSI SERVERULUI
reclamatie Raku EmptyMon Feb 25, 2013 11:01 am by h17l3r

» SUGESTIE - ADMIN RAKU
reclamatie Raku EmptyMon Feb 25, 2013 10:47 am by Raku

» reclamatie dmin hitler
reclamatie Raku EmptyMon Feb 25, 2013 7:51 am by h17l3r

» pentru xytor
reclamatie Raku EmptySun Feb 24, 2013 11:14 pm by xYtoR

Top posters
xYtoR
reclamatie Raku I_vote_lcapreclamatie Raku I_voting_barreclamatie Raku I_vote_rcap 
H1tl3r.
reclamatie Raku I_vote_lcapreclamatie Raku I_voting_barreclamatie Raku I_vote_rcap 
Emil
reclamatie Raku I_vote_lcapreclamatie Raku I_voting_barreclamatie Raku I_vote_rcap 
Harris
reclamatie Raku I_vote_lcapreclamatie Raku I_voting_barreclamatie Raku I_vote_rcap 
TeXanU
reclamatie Raku I_vote_lcapreclamatie Raku I_voting_barreclamatie Raku I_vote_rcap 
cove
reclamatie Raku I_vote_lcapreclamatie Raku I_voting_barreclamatie Raku I_vote_rcap 
Mr.RooT
reclamatie Raku I_vote_lcapreclamatie Raku I_voting_barreclamatie Raku I_vote_rcap 
Raku
reclamatie Raku I_vote_lcapreclamatie Raku I_voting_barreclamatie Raku I_vote_rcap 
h17l3r
reclamatie Raku I_vote_lcapreclamatie Raku I_voting_barreclamatie Raku I_vote_rcap 
BIZZAR
reclamatie Raku I_vote_lcapreclamatie Raku I_voting_barreclamatie Raku I_vote_rcap 
Parteneri
PROROMGUARD.ro
Players On
reclamatie Raku B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0 reclamatie Raku B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0 reclamatie Raku B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 reclamatie Raku

Go down 
4 posters
AuthorMessage
s|n




Posts : 7
Join date : 2011-12-30
Location : Cluj-Napoca

reclamatie Raku Empty
PostSubject: reclamatie Raku   reclamatie Raku EmptyFri Dec 30, 2011 3:31 am

Numele tau de cs: s|n
Numele adminului: Raku
Ce ti-a facut?: ban far nimic
Ai dovada(print):
--------------------------
pai ce screen-shot sa am daca mi-a dat direct ban? mi-a dat blind, si cand i-am zis sa-mi scoata blindu mi-a dat ban...
aici e consola:


Pentru admine VIZITATI https://proromzapto.forumotion.com
s|n : blindu

Raku killed pop with m4a1
Raku killed s|n with m4a1
Daca suspectezi pe cineva ca fiind codat, poti anuntza un admin -> foloseste say_team, iar mesajul trebuie sa inceapa cu @
pop (RADIO): Fire in the hole!
Vladut killed ionuts with m4a1
s|n : ...

[krysty] si-a resetat scorul
Vladut killed [Gag] flory with m4a1
* Killed by Raku with m4a1 @ 30.m (85hp, 0ap) >> leftarm: 2 rightarm: 1 leftleg: 1
Kicked by Console: "banned for 1000 min"
Kicked :"banned for 1000 min"
Back to top Go down
xYtoR
O W N E R
xYtoR


Posts : 191
Join date : 2011-01-11
Age : 39
Location : Bucuresti

reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: reclamatie Raku   reclamatie Raku EmptyFri Dec 30, 2011 5:26 am

Daca ti-a facut asa, atunci este abuz si o sa iau legatura cu el, daca ai injurat sau ceva intre timp, ban-ul va ramane permanent.

Steam ai ? Daca da, vreau si eu steamid number-ul.

In cazul in care ai si steam, si nu ai injurat in momentul in care ti-a dat blind, ban-ul se va scoate.
Il asteptam si pe raku.. cu partea lui de explicatie.
Back to top Go down
http://www.proromgurd.ro / https://proromzapto.forumotion.com
s|n




Posts : 7
Join date : 2011-12-30
Location : Cluj-Napoca

reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: reclamatie Raku   reclamatie Raku EmptyFri Dec 30, 2011 10:43 am

da, steam am. de injurat nu am injurat:D, doar cat am zis blindu si apoi cele trei puncte:D
daca vrei steam id zi-mi prin pm.
Back to top Go down
TeXanU
O W N E R
TeXanU


Posts : 102
Join date : 2011-12-29
Age : 25
Location : Bucuresti

reclamatie Raku Empty
PostSubject: reclamatie Raku   reclamatie Raku EmptyFri Dec 30, 2011 11:19 am

NU No cred ca Raku a dat ban aiurea el face totu ca la carte !! Si uni jucatori mai baga de la ei dar nu toti !!
Back to top Go down
Emil

Emil


Posts : 140
Join date : 2011-07-08
Age : 28
Location : Sub Maus

reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: reclamatie Raku   reclamatie Raku EmptyFri Dec 30, 2011 2:28 pm

asa este Exclamation
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
Vizitato
Guest




reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: reclamatie Raku   reclamatie Raku EmptyFri Dec 30, 2011 11:30 pm

eu eram pe server in momentul in care ia dat ban raku
Back to top Go down
Vizitato
Guest




reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: reclamatie Raku   reclamatie Raku EmptyFri Dec 30, 2011 11:32 pm

ala avea cod ,chiar eu iam zis sa fie cu ochii pe el sa vada dak are,si avea=a primit ban Very Happy
Back to top Go down
TeXanU
O W N E R
TeXanU


Posts : 102
Join date : 2011-12-29
Age : 25
Location : Bucuresti

reclamatie Raku Empty
PostSubject: Reclamatie RaKu   reclamatie Raku EmptySat Dec 31, 2011 2:14 am

lol! Pai asa ma gandeam si eu cum sa dea RaKu ban asa aiurea !!
Back to top Go down
Vizitato
Guest




reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: reclamatie Raku   reclamatie Raku EmptySat Dec 31, 2011 3:00 am

normal
Back to top Go down
s|n




Posts : 7
Join date : 2011-12-30
Location : Cluj-Napoca

reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: reclamatie Raku   reclamatie Raku EmptySun Jan 01, 2012 11:58 am

da sa te intreb pe tn cv.. a facut poze sau demo ca sa arate ca am cod? a facut ceva? numa a dat blindu si gata.
si tu snk, zici ca am avut cod.. pai frate, eram intrat pe server de max 5-10, max 10 minute, nici nu, si am si primit blind. ok, am cerut sa-mi scoata blindu si am primit ban, adica asta ce demonstreaza ca aveam wall ca vad negru in fata? sau aim, k dadeam cu cutitu prin aer aiurea?
invatati sa faceti poze si demo-uri, nu rpd sariti cu banurile.
eu am steam din 2006, iar cs joc din 2000. la stilul meu de joc, multi spun ca sunt codat, dar ma supar doar pe aceea care se cred destepti si dau direct ban fara sa investigheze.
trebuie sa intelegeti, pe net sunt playeri mult mai buni ca voi, si ca, daca intra pe server, va fac... asta e, cum si e gasesc pe net multi alti player mult mai buni ca mn, pe care-i respect si incerc sa invat cat mai mult de la el.
sunt profund dezamagit totusi de staff, avand in vedere "rapiditatea" exprimarii opiniei, caci nu ii pot spune altcumva.
apropo:
Quote :
ala avea cod ,chiar eu iam zis sa fie cu ochii pe el sa vada dak are,si avea=a primit ban
tu ai cv detector de coduri de sari cu presupuneri asa?
Back to top Go down
s|n




Posts : 7
Join date : 2011-12-30
Location : Cluj-Napoca

reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: reclamatie Raku   reclamatie Raku EmptySun Jan 01, 2012 12:01 pm

adica stand si analizandu-va profilurile,
Quote :

SnK|^M@TEI^
Moderator
Posts: 86
Join date: 2011-12-11
Age: 15
Location: Galati-Tecuci

TeXanU
O W N E R
Posts: 26
Join date: 2011-12-29
Age: 13
Location: Bucuresti

eMiLuTzU
Posts: 74
Join date: 2011-07-08
Age: 15
Location: Sub Maus

nici nu ma mira faptul acesta...
Back to top Go down
Vizitato
Guest




reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: reclamatie Raku   reclamatie Raku EmptyMon Jan 02, 2012 1:34 am

Valea ma codatule ca aveai codsi nu mai comenta atat,ca nam dat ban niciodata fara motiv asa cadin partea meapoti sa joci pe al server
Si nu-ti mai da atat cu parerea,pentru ca am respectat regulametul
Back to top Go down
s|n




Posts : 7
Join date : 2011-12-30
Location : Cluj-Napoca

reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: reclamatie Raku   reclamatie Raku EmptyMon Jan 02, 2012 2:38 am

quoturi din regulament
Quote :
BAGA LA CAP

Jucatorii de pe server se trateaza cu un minim de RESPECT. (injuriile la adresa unui player se vor sanctiona sever)
1. m-am simtit jignit cand ma faci codat si te adresezi cu valea, de parca vb cu cv animal.

Quote :
Banurile se dau doar pt motive INTEMEIATE:
- folosirea de CHEAT-URI , dupa o prealabila urmarire a suspectilor , screenshot , demo .
2. nu ati facut poze sau demo.

Quote :
Valea ma codatule ca aveai codsi nu mai comenta atat,ca nam dat ban niciodata fara motiv asa cadin partea meapoti sa joci pe al server
Si nu-ti mai da atat cu parerea,pentru ca am respectat regulametul
daca tu zici ca respecti regulamentu, inseamna k nu-l stii.
altceva nu mai am de spus, am vazut ce comunitate aveti...
Back to top Go down
s|n




Posts : 7
Join date : 2011-12-30
Location : Cluj-Napoca

reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: reclamatie Raku   reclamatie Raku EmptyMon Jan 02, 2012 3:24 am

Quote :
Un admin trebuie sa ajunga cel putin la gradul de colonel, pentru a nu mai fi nevoit sa posteze dovezile banurilor pe forum ( bineinteles trebuie sa pastreze in calculator dovezile respective in caz de i se cer explicatii ), considerandu-se ca trainingul lui pana la acel rang s-a terminat si astfel i se da incredere din partea comunitatii in ceea ce priveste banurile sale...deci multa bafta!!
Din cate vad eu si asta ar trebuie luata in considerare daca vrem sa fie pe aceeasi unda cu regulamentu.
Quote :
LISTA ADMINI SERVER UPDATE (30.12.2011)
"Raku" moderator (administrator site)
https://proromzapto.forumotion.com/f40-l-ai-prins-trisand-dovedeste-o
nu prea vad nici un topic de-a lui.
totusi
Quote :
"emilutzu" moderator
fiind tot moderator, acelasi grad
Quote :
Lista Neagra eMiLuTzU 7 eMiLuTzU 91 Yesterday at 9:14 pm
eMiLuTzU
a postat, deci, si Raku ar trebui sa posteze, si pe mn, avand in vedere banul ce l-am primit.
Back to top Go down
TeXanU
O W N E R
TeXanU


Posts : 102
Join date : 2011-12-29
Age : 25
Location : Bucuresti

reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: reclamatie Raku   reclamatie Raku EmptyMon Jan 02, 2012 4:02 am

Probleme gogule frate s|n eu cunosc dastia ca tine fac reclama intra codati etc si dupaia vin pe forum si fac reclamatie !! Eu il cunos pe raku dinainte sa fiu admin si nu dadea ban degeaba asa ca mai taciii !! Si noi admini nu ne comportam urat cu jucatorii noi ai tratam de la egal la egal nimeni nu e mai presus !! Evil or Very Mad
Back to top Go down
TeXanU
O W N E R
TeXanU


Posts : 102
Join date : 2011-12-29
Age : 25
Location : Bucuresti

reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: reclamatie Raku   reclamatie Raku EmptyMon Jan 02, 2012 4:06 am

Si ce vrei sa spui prin "sTau si va analizez profilurile ... nici nu ma mira faptul acesta " adica ca avem 13 ani si 15 si ce daca iti trebuie 30 de ani sa fi admin !! Lasane cu vrajeli dastea si terog nu mai scrie nimic pe forum ca scrii degeaba !! Larevedere !!
Back to top Go down
s|n




Posts : 7
Join date : 2011-12-30
Location : Cluj-Napoca

reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: reclamatie Raku   reclamatie Raku EmptyMon Jan 02, 2012 5:28 am

amice, vad o varsta printre voi, posibil o lipsa de maturitate, atata tot.
oricum am vazut ce cumonitate "primitoare" aveti aici si cu asta basta.
avand in vedere faptul ca voi doar aparati fara sa luati in considerare doveziile aduse, si lucrurile clare de aici, sugereaza o ignoranta des intalnita persoanelor de o varsta asemanatoare cu a voastra, persoane adolescente. oricum, eu nu ma prea supar privind lucrurile din perspectiva aceasta, caci toti am trecut pe acolo si stim cum e, si asa veti privi si voi din viitor la trecutul vostru;)

oricum, altceva nu mai am de spus, la revedere.
Back to top Go down
xYtoR
O W N E R
xYtoR


Posts : 191
Join date : 2011-01-11
Age : 39
Location : Bucuresti

reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: reclamatie Raku   reclamatie Raku EmptyMon Jan 02, 2012 5:39 am

In lipsa dovezilor, ban-ul va fi ridicat, (astept in privat ip si/sau steamid).

Am rugamintea sa nu o dati in jigniri, sa purtati un dialog civilizat si corespunzator.

VALABIL PENTRU TOATA LUMEA
Back to top Go down
http://www.proromgurd.ro / https://proromzapto.forumotion.com
Emil

Emil


Posts : 140
Join date : 2011-07-08
Age : 28
Location : Sub Maus

reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: reclamatie Raku   reclamatie Raku EmptyMon Jan 02, 2012 6:26 am

TC?
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
TeXanU
O W N E R
TeXanU


Posts : 102
Join date : 2011-12-29
Age : 25
Location : Bucuresti

reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: reclamatie Raku   reclamatie Raku EmptyMon Jan 02, 2012 7:02 am

afro afro afro
Back to top Go down
Sponsored content





reclamatie Raku Empty
PostSubject: Re: reclamatie Raku   reclamatie Raku Empty

Back to top Go down
 
reclamatie Raku
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Reclamatie Raku
» RECLAMATIE RAKU
» Raku = Admin Noob :|

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
proromSERVERS :: SERVERE :: PROROM.malware-site.www [ CS MOD ] :: Reclamatii Admin-
Jump to: