proromSERVERS
Bun venit! > proromServers Team <
proromSERVERS
Bun venit! > proromServers Team <
proromSERVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WWW.PROROMGUARD.RO
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in
Similar topics
Latest topics
» Nu mai e activ forumul si serverul?
rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyThu Oct 31, 2013 12:16 am by Raku

» Cerere admin :D
rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptySun Mar 03, 2013 12:33 am by SoGooD

» h1tl3r .....................
rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptySat Mar 02, 2013 6:43 am by h17l3r

» Revenire HIGHLANDER
rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyWed Feb 27, 2013 11:49 pm by xYtoR

» Terog xYtoR
rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyTue Feb 26, 2013 11:33 pm by xYtoR

» PT ADMINOSI SERVERULUI
rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyMon Feb 25, 2013 11:01 am by h17l3r

» SUGESTIE - ADMIN RAKU
rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyMon Feb 25, 2013 10:47 am by Raku

» reclamatie dmin hitler
rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyMon Feb 25, 2013 7:51 am by h17l3r

» pentru xytor
rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptySun Feb 24, 2013 11:14 pm by xYtoR

Top posters
xYtoR
rEclamatie SnK|^M@TEI^ I_vote_lcaprEclamatie SnK|^M@TEI^ I_voting_barrEclamatie SnK|^M@TEI^ I_vote_rcap 
H1tl3r.
rEclamatie SnK|^M@TEI^ I_vote_lcaprEclamatie SnK|^M@TEI^ I_voting_barrEclamatie SnK|^M@TEI^ I_vote_rcap 
Emil
rEclamatie SnK|^M@TEI^ I_vote_lcaprEclamatie SnK|^M@TEI^ I_voting_barrEclamatie SnK|^M@TEI^ I_vote_rcap 
Harris
rEclamatie SnK|^M@TEI^ I_vote_lcaprEclamatie SnK|^M@TEI^ I_voting_barrEclamatie SnK|^M@TEI^ I_vote_rcap 
TeXanU
rEclamatie SnK|^M@TEI^ I_vote_lcaprEclamatie SnK|^M@TEI^ I_voting_barrEclamatie SnK|^M@TEI^ I_vote_rcap 
cove
rEclamatie SnK|^M@TEI^ I_vote_lcaprEclamatie SnK|^M@TEI^ I_voting_barrEclamatie SnK|^M@TEI^ I_vote_rcap 
Mr.RooT
rEclamatie SnK|^M@TEI^ I_vote_lcaprEclamatie SnK|^M@TEI^ I_voting_barrEclamatie SnK|^M@TEI^ I_vote_rcap 
Raku
rEclamatie SnK|^M@TEI^ I_vote_lcaprEclamatie SnK|^M@TEI^ I_voting_barrEclamatie SnK|^M@TEI^ I_vote_rcap 
h17l3r
rEclamatie SnK|^M@TEI^ I_vote_lcaprEclamatie SnK|^M@TEI^ I_voting_barrEclamatie SnK|^M@TEI^ I_vote_rcap 
BIZZAR
rEclamatie SnK|^M@TEI^ I_vote_lcaprEclamatie SnK|^M@TEI^ I_voting_barrEclamatie SnK|^M@TEI^ I_vote_rcap 
Parteneri
PROROMGUARD.ro
Players On
rEclamatie SnK|^M@TEI^ B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0 rEclamatie SnK|^M@TEI^ B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0 rEclamatie SnK|^M@TEI^ B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 rEclamatie SnK|^M@TEI^

Go down 
4 posters
AuthorMessage
TeXanU
O W N E R
TeXanU


Posts : 102
Join date : 2011-12-29
Age : 25
Location : Bucuresti

rEclamatie SnK|^M@TEI^ Empty
PostSubject: rEclamatie SnK|^M@TEI^   rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyTue Jan 03, 2012 2:50 am

No Nu se poate asa ceva .Eu ma jucam linistit pe mapa 35hp si mam urcat pe cutieSi SnK|^M@TEI^ mia dat slay !! iam spus sa se termine ca nai voie sa folosesti comenzi pe un alt Admin !! !! Eu Sincer nu iam fact nimic dupa ce mia dat slay doar iam zis sa se termine !! Uitativa !!
AnT1DoTuL : apoi ii tot una
TeXanU died
ADMIN SnK|^M@TEI^: TeXanU megolve
*DEAD* TeXanU : ca sa intre sai varmiu ca nare hartaa'

akj dropped
Daca puteti sa va suiti pe harta, NU o faceti ! Riscati Slay/Kick !
[AMXX] akj (79.119.189.58,) trying to connect
* [INFO] PTB: Echipa COUNTER-TERRORIST are nevoie de ajutor.
SnK|^M@TEI^ killed AnT1DoTuL with knife
* [INFO] PTB: Echipa COUNTER-TERRORIST are nevoie de ajutor.
Acest server este hostat la PROROM.malware-site.www
akj connected
TeXanU : snk terminate ! dc dai slay ??))
Back to top Go down
TeXanU
O W N E R
TeXanU


Posts : 102
Join date : 2011-12-29
Age : 25
Location : Bucuresti

rEclamatie SnK|^M@TEI^ Empty
PostSubject: Re: rEclamatie SnK|^M@TEI^   rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyTue Jan 03, 2012 3:12 am

Si inca ceva eram pe fy_snow si lam intrebat pe SnK|^M@TEI^ DACA SCHIMBAM HARTA IN 35hp a zis ca mai tarziu a scimbato dupa 2 minute in 35hp dupaia dupa nici 5 minute a scimbato in awp_india dupa 6 minute a scimbato in harta 1hp dupa 4-5 runde pe 1hp a scimbato in awp_india dinou El scimba cand vrea nici nu trece 2 minute si schimba harta a schimbato de vro 4-5 ori in 15 minute dupa ce a schimbato ultima oara in awp_india am plecat dupa servar ca mam inervat ca schimba harta in prostie .Intrebati si pe alti jucatori si Admini .!! Va rog faceti ceva !! El crede ca el este jupanu !! No Chiar nu se poate !! Va rog din tot sufletul faceti cevaa !!
Back to top Go down
Vizitato
Guest




rEclamatie SnK|^M@TEI^ Empty
PostSubject: Re: rEclamatie SnK|^M@TEI^   rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyTue Jan 03, 2012 3:22 am

esti vai de steaua ta mai cati codati ai prins pana acum?
In primul rand nu am schimbat harta din 2 in 2 nim
am dat la vot
In doilea rand eram pe 35 hp u erai afk si erai cocotat si erai afk playerul nu ajungea sa te omore si de asta tiam dat slay nu mertiti admin
esti patetic
ADMINS) SnK|^M@TEI^ : "*|SimpLe|^In2iTion.r0" a primit blind
* *|SimpLe|^In2iTion.r0 changed name to CODAT de pe PUB.PROSTRIKE.NE

fii atent la un admin cu exp de 3 ani
pe alt server primeai remove de mult
bafta invata comenzile intai si pe urma vb cu mine
Back to top Go down
TeXanU
O W N E R
TeXanU


Posts : 102
Join date : 2011-12-29
Age : 25
Location : Bucuresti

rEclamatie SnK|^M@TEI^ Empty
PostSubject: Re: rEclamatie SnK|^M@TEI^   rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyTue Jan 03, 2012 3:34 am

Nu te mai lauda eram pe o cutie si jucatorul de jos putea sa se urcee sus eu cum mam urcat lol! CA puteaa !! Si NU mai baga cu cati codati ai prins nu e treaba ta am prins da trebuie sa postez neaparat pe forum !! Nu te mai baga in oala altuia !! Da intelege ca nu ai voie sa folosesti comenzi pe admin u nu meriti admin !! Eu puteam sa si injur dar nu ai voie sa folosesti comenzi pe alti admini Si NU am injurat asta a fost un exemplu >. Si cu asta basta sa vedem ce zice xYtoR SI h1tl3r. !! Incearca sa respecti regulile !! Va rog sa va ocupati de treaba asta Va multumesc !!
Back to top Go down
TeXanU
O W N E R
TeXanU


Posts : 102
Join date : 2011-12-29
Age : 25
Location : Bucuresti

rEclamatie SnK|^M@TEI^ Empty
PostSubject: Re: rEclamatie SnK|^M@TEI^   rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyTue Jan 03, 2012 3:46 am

POate ai experienta de 3 ani in a fi Admin dar nu respecti regulile !! Mai vazut pe mine ca am folosit comenzi pe alti admini !! Admini dupa servar ma respecta si eu ai respect mut pe ei daia eu cand vreau sa schimb harta intreb admini respectivi dupa servar daca schimbam harta cum am procedat cu tine !!! Eu nu am incalcat o regula pana acum !!Si recunoaste ca schimbai harta din 5 in 5 minute si recunosc nu o schimbai de capul tau dadeai vot dar nici nu trecea 15 runde si schimbai mapa gandestete cate runde au trecut pe awp_india si pe 1hp Doar gandestete !!
Back to top Go down
TeXanU
O W N E R
TeXanU


Posts : 102
Join date : 2011-12-29
Age : 25
Location : Bucuresti

rEclamatie SnK|^M@TEI^ Empty
PostSubject: Re: rEclamatie SnK|^M@TEI^   rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyTue Jan 03, 2012 3:50 am

Eu nu am facut reclamatie ca sa nu mai ai Admin No Am facut reclamatie ca sa respecti regulile dar nu hotarasc eu ce vei pati Hotaraste xYtoR SI h1tl3r.
Back to top Go down
TeXanU
O W N E R
TeXanU


Posts : 102
Join date : 2011-12-29
Age : 25
Location : Bucuresti

rEclamatie SnK|^M@TEI^ Empty
PostSubject: Re: rEclamatie SnK|^M@TEI^   rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyTue Jan 03, 2012 3:57 am

Sti vorba asta Daca respecti vei fi respectat !! Very Happy
Back to top Go down
Emil

Emil


Posts : 140
Join date : 2011-07-08
Age : 28
Location : Sub Maus

rEclamatie SnK|^M@TEI^ Empty
PostSubject: Re: rEclamatie SnK|^M@TEI^   rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyTue Jan 03, 2012 4:44 am

TERMINATI CU PROSTIILE !!! Texane esti banal ..... termina cu acuzatii de genul asta a schimbat mapa din 5 in 5 min pentru asta faci tu reclamatie? daca a dat la vote si playerii au votat nu vad care este problema! INCETATI sa v'a mai certati ca niste copii SNK ti'a raspuns la reclamatie, nici cu SNK nu sunt de acord puteai sa dai /restatart si se rezolva totul simplu





Multumesc,anticipat!
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
Vizitato
Guest




rEclamatie SnK|^M@TEI^ Empty
PostSubject: Re: rEclamatie SnK|^M@TEI^   rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyTue Jan 03, 2012 5:03 am

Sad(
Back to top Go down
TeXanU
O W N E R
TeXanU


Posts : 102
Join date : 2011-12-29
Age : 25
Location : Bucuresti

rEclamatie SnK|^M@TEI^ Empty
PostSubject: Re: rEclamatie SnK|^M@TEI^   rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyTue Jan 03, 2012 5:54 am

Emiltzu nai vazut ce scrie mai sus !! MIA dat slay cum sa dai slay si sa folosesti comenzii pe un alt Admin ca sunt admin nu stii !! Frate daca nai citit nu te mai bagaa !!
Back to top Go down
TeXanU
O W N E R
TeXanU


Posts : 102
Join date : 2011-12-29
Age : 25
Location : Bucuresti

rEclamatie SnK|^M@TEI^ Empty
PostSubject: Re: rEclamatie SnK|^M@TEI^   rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyTue Jan 03, 2012 5:56 am

SI Harta se schimba odata la 15 runde nici 5-6 runde na trecut u nu sti nu te mai bagaaa!!
Back to top Go down
Emil

Emil


Posts : 140
Join date : 2011-07-08
Age : 28
Location : Sub Maus

rEclamatie SnK|^M@TEI^ Empty
PostSubject: Re: rEclamatie SnK|^M@TEI^   rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyTue Jan 03, 2012 7:04 am

COPILE nu stiu cine ti'a dat tie admin nu inteleg nici oare la ce ai tu nevoie de admin cand tu inafara de kick slay amx_map nu mai sti alte comenezi daca intra un codat stai sa te injuri cu el si faci reclamati aiurea pe forum la adresa altor admini , in joc nu te preocupa si statutul de admin sa ai grija de server te preocupa sa fi in top din 2 in 2 sec scri in chat /top15


De slay i'am zis lui snk in caz ca nu ai citit putea sa dea /restart si se rezolva totul copilas nici 12 ani nu ai

Si comentezi aiurea!




Multumesc,anticipat Shocked
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
TeXanU
O W N E R
TeXanU


Posts : 102
Join date : 2011-12-29
Age : 25
Location : Bucuresti

rEclamatie SnK|^M@TEI^ Empty
PostSubject: Re: rEclamatie SnK|^M@TEI^   rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyTue Jan 03, 2012 8:43 am

Frate u crezi ca numai u sti comenzi !! Eu atat iti spun nu ma mai baga in seama si nici eu nu te mai bag !! Fiecare asi vede de treaba da u nu cred ca poti sati vezi de treaba te bagi in treaba altuia .Eu nu vb urat pe servar cum vb u cu mine fmm.de copil prost de 12 ani... etc !!
Back to top Go down
varujhon




Posts : 3
Join date : 2011-04-06

rEclamatie SnK|^M@TEI^ Empty
PostSubject: Re: rEclamatie SnK|^M@TEI^   rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyTue Jan 03, 2012 8:52 am

incercati sa va respectatii de nu se vor lua masurii Twisted Evil
Back to top Go down
TeXanU
O W N E R
TeXanU


Posts : 102
Join date : 2011-12-29
Age : 25
Location : Bucuresti

rEclamatie SnK|^M@TEI^ Empty
PostSubject: Re: rEclamatie SnK|^M@TEI^   rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyTue Jan 03, 2012 9:16 am

Apropo ce problema ai u emilutzu ca scriu /top15 te intereseaza !! Si trebuie sa ai 50 de ani sa fia admin ca prea zici toata ziua copil de 12 ani Sti cine face asa copii aia de 12-13 ani se dau ca sunt adulti !! Daca u tot imi zici ca am 12 anni nu te mai pune la mintea mea!!
Back to top Go down
xYtoR
O W N E R
xYtoR


Posts : 191
Join date : 2011-01-11
Age : 39
Location : Bucuresti

rEclamatie SnK|^M@TEI^ Empty
PostSubject: Re: rEclamatie SnK|^M@TEI^   rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyTue Jan 03, 2012 10:27 am

Sunteti foarte aproape de un ban pe forum, 2 sapt, o sa va uitati pe status, daca nu incetati.

Nu va mai balacariti in toate felurile, nu va mai legati de toate prostiile, ca ala a facut si nu stiu ce, daca nu puteti o sa am eu grija sa nu mai vedeti forumu asta cel putin 2 sapt.


INCETATI SA MAI FACETI POSTURI ADMIN CONTRA ADMIN IN FORUM UNDE VAD TOTI USERII v-am zis asta de 100000 de ori, aveti separat "CASA ADMIN" pe care nu il vede toata lumea, scrieti doar la subiect si mai ales NU VA MAI LEGATI DE TOATE PROSTIILE SI TOATE COPILARIILE, EU NU INTRU IN FIECARE ZI SA DAU CLOSE LA THREAD-URILE pe care le faceti voi aiurea. NU SUNT OBLIGAT SA VA FAC EU EDUCATIE, drept urmare, la urmatoarea abatare, indiferent care este ea, aveti ban pe forum 2 sapt, SA NU ZICETI CA NU V-AM AVERTIZAT.
Back to top Go down
http://www.proromgurd.ro / https://proromzapto.forumotion.com
TeXanU
O W N E R
TeXanU


Posts : 102
Join date : 2011-12-29
Age : 25
Location : Bucuresti

rEclamatie SnK|^M@TEI^ Empty
PostSubject: Re: rEclamatie SnK|^M@TEI^   rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyWed Jan 04, 2012 12:57 am

OK eu am inteless!! Very Happy
Back to top Go down
Emil

Emil


Posts : 140
Join date : 2011-07-08
Age : 28
Location : Sub Maus

rEclamatie SnK|^M@TEI^ Empty
PostSubject: Re: rEclamatie SnK|^M@TEI^   rEclamatie SnK|^M@TEI^ EmptyWed Jan 04, 2012 1:10 am

Pai nu zic eo , comportamentul tau , limbaju tau, creieru tau isi arata varsta Wink crede'ma !
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
Sponsored content





rEclamatie SnK|^M@TEI^ Empty
PostSubject: Re: rEclamatie SnK|^M@TEI^   rEclamatie SnK|^M@TEI^ Empty

Back to top Go down
 
rEclamatie SnK|^M@TEI^
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» reclamatie
» Reclamatie Raku
» Reclamatie Raku

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
proromSERVERS :: SERVERE :: PROROM.malware-site.www [ CS MOD ] :: Reclamatii Admin-
Jump to: