proromSERVERS
Bun venit! > proromServers Team <
proromSERVERS
Bun venit! > proromServers Team <
proromSERVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WWW.PROROMGUARD.RO
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in
Similar topics
Latest topics
» Nu mai e activ forumul si serverul?
Reclamatie BIZZAR EmptyThu Oct 31, 2013 12:16 am by Raku

» Cerere admin :D
Reclamatie BIZZAR EmptySun Mar 03, 2013 12:33 am by SoGooD

» h1tl3r .....................
Reclamatie BIZZAR EmptySat Mar 02, 2013 6:43 am by h17l3r

» Revenire HIGHLANDER
Reclamatie BIZZAR EmptyWed Feb 27, 2013 11:49 pm by xYtoR

» Terog xYtoR
Reclamatie BIZZAR EmptyTue Feb 26, 2013 11:33 pm by xYtoR

» PT ADMINOSI SERVERULUI
Reclamatie BIZZAR EmptyMon Feb 25, 2013 11:01 am by h17l3r

» SUGESTIE - ADMIN RAKU
Reclamatie BIZZAR EmptyMon Feb 25, 2013 10:47 am by Raku

» reclamatie dmin hitler
Reclamatie BIZZAR EmptyMon Feb 25, 2013 7:51 am by h17l3r

» pentru xytor
Reclamatie BIZZAR EmptySun Feb 24, 2013 11:14 pm by xYtoR

Top posters
xYtoR
Reclamatie BIZZAR I_vote_lcapReclamatie BIZZAR I_voting_barReclamatie BIZZAR I_vote_rcap 
H1tl3r.
Reclamatie BIZZAR I_vote_lcapReclamatie BIZZAR I_voting_barReclamatie BIZZAR I_vote_rcap 
Emil
Reclamatie BIZZAR I_vote_lcapReclamatie BIZZAR I_voting_barReclamatie BIZZAR I_vote_rcap 
Harris
Reclamatie BIZZAR I_vote_lcapReclamatie BIZZAR I_voting_barReclamatie BIZZAR I_vote_rcap 
TeXanU
Reclamatie BIZZAR I_vote_lcapReclamatie BIZZAR I_voting_barReclamatie BIZZAR I_vote_rcap 
cove
Reclamatie BIZZAR I_vote_lcapReclamatie BIZZAR I_voting_barReclamatie BIZZAR I_vote_rcap 
Mr.RooT
Reclamatie BIZZAR I_vote_lcapReclamatie BIZZAR I_voting_barReclamatie BIZZAR I_vote_rcap 
Raku
Reclamatie BIZZAR I_vote_lcapReclamatie BIZZAR I_voting_barReclamatie BIZZAR I_vote_rcap 
h17l3r
Reclamatie BIZZAR I_vote_lcapReclamatie BIZZAR I_voting_barReclamatie BIZZAR I_vote_rcap 
BIZZAR
Reclamatie BIZZAR I_vote_lcapReclamatie BIZZAR I_voting_barReclamatie BIZZAR I_vote_rcap 
Parteneri
PROROMGUARD.ro
Players On
Reclamatie BIZZAR B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0 Reclamatie BIZZAR B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0 Reclamatie BIZZAR B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Reclamatie BIZZAR

Go down 
+2
xYtoR
Mr.RooT
6 posters
AuthorMessage
Mr.RooT
Moderator
Mr.RooT


Posts : 59
Join date : 2012-08-13
Age : 25
Location : Bucuresti

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyTue Aug 28, 2012 12:48 am

Sall tuturor . Eram pe servar cU ADMINUL Raku cand deodta apare un codat cu numele Al3xAndrU ceva de genu si trage prin perti si da numai Hs . Raku i-a spus scoate codul iar Al3XAndr... a spus sti cine sunt eu ? -Raku spune nu stiu cine esti .-al3xandru spune sunt BIZZAR . Raku spune si dc esti bizar ai voie cu cod ? Si apoi ia dat ban Raku lu BIZZAR . DC nu ma crezi xYtoR intreabal pe Raku pe Plus+ si mai multa lume care a fost pe servar . Dar iti zic eu iti va confirma raku . Raku a spus ca suna el pe vali sai scoata adminul .I-am spus sa facem reclamatie pe forum iar el a zis ca e prea tarziu si am asteptat pana a doa zi cand iar a intrat BIZZAR dar de data asta fara cod si el se jura ca nare cod CULMEAAA !!. ACUMA PE BUNE DREPTATE I-A DAT RAKU BAN LU BIZZAR ! toti dupa servar se plangeau . Ma scuzi pt explicatia proasta dar asa e .... chiar dc nu am dovada intreabal pe raku ca pe el il crezi sigur ca el nu ar avea motiv sa minta ca are o varsta .
Back to top Go down
Mr.RooT
Moderator
Mr.RooT


Posts : 59
Join date : 2012-08-13
Age : 25
Location : Bucuresti

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyTue Aug 28, 2012 12:49 am

aa... si cand a spus al3xandru ca sunt BIZZAR A SCHIMBAT SI NUMELE IN BIZAR ..
Back to top Go down
xYtoR
O W N E R
xYtoR


Posts : 191
Join date : 2011-01-11
Age : 39
Location : Bucuresti

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyTue Aug 28, 2012 4:27 am

accesul i va fi scos. TC
Back to top Go down
http://www.proromgurd.ro / https://proromzapto.forumotion.com
Mr.RooT
Moderator
Mr.RooT


Posts : 59
Join date : 2012-08-13
Age : 25
Location : Bucuresti

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyTue Aug 28, 2012 5:58 am

Multumesc pt incredere si pt intelegere ... Oricum dc nu ma crezi poti sa-l intrebi pe raku . Multumesc
Back to top Go down
BIZZAR




Posts : 19
Join date : 2012-07-21
Location : Romanaia

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyTue Aug 28, 2012 7:15 am

Nam fost eu alexandru daca imi dadea ban nu mai puteam sa intru pe serve in plus eu am steam. Alexandru avea steam ??????? Steam id-urile se potrivesc al meu cu al lui Mr.Root tu ia ceva cu mn dar nu am fost eu acel alexandru Smile)))) a fost altcineva plus ca eu nici nu am avut ban ! Xytor nu mai crede tot ce auzi , Nam fost eu !
Back to top Go down
BIZZAR




Posts : 19
Join date : 2012-07-21
Location : Romanaia

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyTue Aug 28, 2012 7:24 am

Akm cateva zile a intrat un codat si sia pus numele mai multor jucatori din top chiar si a lui mr.Root deci este posibil sa intre altcineva cu numele tau !
Back to top Go down
BIZZAR




Posts : 19
Join date : 2012-07-21
Location : Romanaia

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyTue Aug 28, 2012 7:52 am

mr.Root sau Raku ati dat admin_who in consola respectivul alexandru avea admin ????? Avea steam? Si dc azi am putu sa intru pe server daca aveam ban de la Raku Un jucator a facut o gluma proasta!
Back to top Go down
k!nDaR




Posts : 12
Join date : 2012-08-23
Location : Timisoara

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyTue Aug 28, 2012 9:46 am

da bine zice bizzar.Mr root daca maine eu imi pun numele tau si joc cu cod si atunci bizzar iti face reclamatie pe forum si iti scoate adminu ce zici atunci??? asa a putut sa faca si altcineva daca aia dovada ca bizzar a fost te rog sa o arati.
Back to top Go down
Mr.RooT
Moderator
Mr.RooT


Posts : 59
Join date : 2012-08-13
Age : 25
Location : Bucuresti

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyTue Aug 28, 2012 11:31 am

KINDER DC NU STI NU AI CUM SA INTRI CU NUMELE MEU PT CA TE DA AFARA CA TREBUIE SA BAGI PAROLA ASA CA NU TE BAGA TEROG FRUMOS . Asta a fost explicatia
Back to top Go down
Mr.RooT
Moderator
Mr.RooT


Posts : 59
Join date : 2012-08-13
Age : 25
Location : Bucuresti

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyTue Aug 28, 2012 11:31 am

kinder DOAR INCEARCA SA INTRI CU NUMELE MEU CITESTE CE SPUNE SI IMI VEI DA DREPTATE .
Back to top Go down
Mr.RooT
Moderator
Mr.RooT


Posts : 59
Join date : 2012-08-13
Age : 25
Location : Bucuresti

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyTue Aug 28, 2012 11:32 am

ITI VA SPUNE CA NUMELE ESTE REZERVAT PE ACEST SERVAR DAR NU NUMAI CU ADMINUL MEU CI CU TOTI ADMINI ...
Back to top Go down
BIZZAR




Posts : 19
Join date : 2012-07-21
Location : Romanaia

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyTue Aug 28, 2012 10:46 pm

dar numele meu putea sa sil puna oricine . CA nu aveam nici o parola . SI tu incearca sa vezi MR.rooT ca poti intra cu numele meu .
Back to top Go down
BIZZAR




Posts : 19
Join date : 2012-07-21
Location : Romanaia

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyTue Aug 28, 2012 10:46 pm

intro zi cand eram pe server a intrat unu cu numele meu
Back to top Go down
k!nDaR




Posts : 12
Join date : 2012-08-23
Location : Timisoara

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyTue Aug 28, 2012 11:09 pm

DA Mr.RooT cu numele tau nu pot dar cu numele lui bizzar merge pentru ca adminul este facut pe steam ip. Deci poate intra oricine
Back to top Go down
Mr.RooT
Moderator
Mr.RooT


Posts : 59
Join date : 2012-08-13
Age : 25
Location : Bucuresti

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyWed Aug 29, 2012 12:35 am

nu veau sa ne certam eu zic atat intrebatil si pe raku
Back to top Go down
k!nDaR




Posts : 12
Join date : 2012-08-23
Location : Timisoara

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyWed Aug 29, 2012 1:13 am

Da dar intelegi ce am vrut sa spun de ce crezi tot ce ti se spune .
Back to top Go down
cove

cove


Posts : 64
Join date : 2012-02-21
Age : 33
Location : Vulcan

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyThu Aug 30, 2012 2:03 pm

Mr.RooT wrote:
aa... si cand a spus al3xandru ca sunt BIZZAR A SCHIMBAT SI NUMELE IN BIZAR ..



daca al3xandru spunea ca e : MAMA LU` cove SUNT!!! ce era de facut? MI SE SCOTEA MIE ACCESUL CA ASA AI ZIS TU? ai precizat ca e a schimbat numele in "BIZAR" nu "BIZZAR"


Back to top Go down
cove

cove


Posts : 64
Join date : 2012-02-21
Age : 33
Location : Vulcan

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyThu Aug 30, 2012 2:34 pm

Domnisorule Mr.RooT pe al3xandru l-am gasit si eu pe server.IAM DAT BANIP SI A INTRAT DIN NOU.daca sunt ceva martori care au vazut si sunt si pe forum or sa confirme asta.dar ca sa te invat eu ceva SA SCAPI DE CODATI , comenzile admin mod pentru codati sunt astea : admin_slay codat la fiecare inceput de runda! te asigur ca nu va sta prea mult.asta in caz ca iai dat banip si are ip dinamic.daca vede ca esti audoritar orice codat va pleca de bunavoie.uite ca am scris si eu o poezie de adormit copii(pentru un admin super inteligent)


CITESTE MESAJUL CE TI L-AM TRIMIS !!!
Back to top Go down
Raku
Admin
Admin
Raku


Posts : 58
Join date : 2011-01-06
Age : 31
Location : ARAD

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyMon Sep 03, 2012 11:04 am

BIZZAR ,am vorbit cu el ,si mi-a zis ca nu el era pe server cu numele al3xandru. Si i-am dat dreptate deoarece,in acel moment,in consola prin comanda admin_who ,arata ca BIZZAR nu avea acces de admin.Deci in concluzie al3xandru nu stia parola,dar a intrat cu numele lui BIZZAR (nu inteleg cum,dar a facuto ).
_________________

IN SCHIMB,apelez la xYtor sau Vali,sa faca putina ordine la admini, Eu intru pe server cu alte nume,si observ cum adminii intra pe server doar ca sa se joace,si nu se implica in problemele cu unii codati,cu unii care injura..
______
Iar inca o cerinta ce as avea,XyTor ,te rog ,fa iar adminul,sa fie AMX MOD . Pe adminmod ,nu putem da gag,nu putem blind,NIMIC !!!
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
Mr.RooT
Moderator
Mr.RooT


Posts : 59
Join date : 2012-08-13
Age : 25
Location : Bucuresti

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyMon Sep 03, 2012 10:15 pm

Sall Raku subiectul cu comenzile amx a mai fost a incercat xYtoR sa bage vechiul amx dar nu mai merge.
Back to top Go down
Raku
Admin
Admin
Raku


Posts : 58
Join date : 2011-01-06
Age : 31
Location : ARAD

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyTue Sep 04, 2012 2:49 am

pacat.. pentru ca,intra unii codati pe server,nu avem ce sa le facem in afara de BAN,si atunci ne trezim cu reclamatii...

Si noi nu avem dovada,doar din ce am vazut noi.. !!!
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
Mr.RooT
Moderator
Mr.RooT


Posts : 59
Join date : 2012-08-13
Age : 25
Location : Bucuresti

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyTue Sep 04, 2012 2:56 am

PAI CAM ASTA E SITUATIA TREBUIE SA NE DESCURCAM ! ... Very Happy acum ce sa facem rezolvam noi pana la urma
Back to top Go down
cove

cove


Posts : 64
Join date : 2012-02-21
Age : 33
Location : Vulcan

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyTue Sep 04, 2012 7:27 am

incercam intai cu vreo 10 slay-uri 3 kickuri,daca nu renunta la codul acceptabil adica WALL,nu ramane decat sa dam ban.daca dam de unu mai destept cu aim sau alt cod dam ban direct Smile

nu e nevoie sa aducem dovezi pentru un codat la care se vede pe fata ca are cod
Back to top Go down
xYtoR
O W N E R
xYtoR


Posts : 191
Join date : 2011-01-11
Age : 39
Location : Bucuresti

Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR EmptyWed Sep 05, 2012 2:26 am

cove wrote:
incercam intai cu vreo 10 slay-uri 3 kickuri,daca nu renunta la codul acceptabil adica WALL,nu ramane decat sa dam ban.daca dam de unu mai destept cu aim sau alt cod dam ban direct Smile

nu e nevoie sa aducem dovezi pentru un codat la care se vede pe fata ca are cod



EXACT !!
Back to top Go down
http://www.proromgurd.ro / https://proromzapto.forumotion.com
Sponsored content





Reclamatie BIZZAR Empty
PostSubject: Re: Reclamatie BIZZAR   Reclamatie BIZZAR Empty

Back to top Go down
 
Reclamatie BIZZAR
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Reclamatie Raku
» reclamatie
» reclamatie admin BI

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
proromSERVERS :: SERVERE :: PROROM.malware-site.www [ CS MOD ] :: Reclamatii Admin-
Jump to: