proromSERVERS
Bun venit! > proromServers Team <
proromSERVERS
Bun venit! > proromServers Team <
proromSERVERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


WWW.PROROMGUARD.RO
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in
Similar topics
Latest topics
» Nu mai e activ forumul si serverul?
Reclamatie xytor EmptyThu Oct 31, 2013 12:16 am by Raku

» Cerere admin :D
Reclamatie xytor EmptySun Mar 03, 2013 12:33 am by SoGooD

» h1tl3r .....................
Reclamatie xytor EmptySat Mar 02, 2013 6:43 am by h17l3r

» Revenire HIGHLANDER
Reclamatie xytor EmptyWed Feb 27, 2013 11:49 pm by xYtoR

» Terog xYtoR
Reclamatie xytor EmptyTue Feb 26, 2013 11:33 pm by xYtoR

» PT ADMINOSI SERVERULUI
Reclamatie xytor EmptyMon Feb 25, 2013 11:01 am by h17l3r

» SUGESTIE - ADMIN RAKU
Reclamatie xytor EmptyMon Feb 25, 2013 10:47 am by Raku

» reclamatie dmin hitler
Reclamatie xytor EmptyMon Feb 25, 2013 7:51 am by h17l3r

» pentru xytor
Reclamatie xytor EmptySun Feb 24, 2013 11:14 pm by xYtoR

Top posters
xYtoR
Reclamatie xytor I_vote_lcapReclamatie xytor I_voting_barReclamatie xytor I_vote_rcap 
H1tl3r.
Reclamatie xytor I_vote_lcapReclamatie xytor I_voting_barReclamatie xytor I_vote_rcap 
Emil
Reclamatie xytor I_vote_lcapReclamatie xytor I_voting_barReclamatie xytor I_vote_rcap 
Harris
Reclamatie xytor I_vote_lcapReclamatie xytor I_voting_barReclamatie xytor I_vote_rcap 
TeXanU
Reclamatie xytor I_vote_lcapReclamatie xytor I_voting_barReclamatie xytor I_vote_rcap 
cove
Reclamatie xytor I_vote_lcapReclamatie xytor I_voting_barReclamatie xytor I_vote_rcap 
Mr.RooT
Reclamatie xytor I_vote_lcapReclamatie xytor I_voting_barReclamatie xytor I_vote_rcap 
Raku
Reclamatie xytor I_vote_lcapReclamatie xytor I_voting_barReclamatie xytor I_vote_rcap 
h17l3r
Reclamatie xytor I_vote_lcapReclamatie xytor I_voting_barReclamatie xytor I_vote_rcap 
BIZZAR
Reclamatie xytor I_vote_lcapReclamatie xytor I_voting_barReclamatie xytor I_vote_rcap 
Parteneri
PROROMGUARD.ro
Players On
Reclamatie xytor B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0 Reclamatie xytor B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0 Reclamatie xytor B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FFFFFF_000000_0_1_0
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Reclamatie xytor

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Vizitato
Guest




Reclamatie xytor Empty
PostSubject: Reclamatie xytor   Reclamatie xytor EmptyThu Jan 19, 2012 3:37 am

un admin care abuzeaza de puterea pe care o are!!
dak juca cu alt nume si i-am dat blind nestiind ca e el si ma omorat dupa care a luat destroy si el imi spune ca nu-s sanatos ...imi suspenda adminul pt ca avea cod(a facut frag dupa blind...destroy) pt asta nu mi se apare normal sa mi se suspende adminul..si nun te lega de varsta mea pt ca niciodata nu am dat ban fara dovada asa ca numi cauta motiv sa-mi suspenzi adminul..am muncit pentru adminul asta..a fost pedesit si tot stateam pe server sa banez codatii asa ca bu mi se pare normal sa mi se suspende adminul...atunci cand trebuie sa fie promovat sa mie se suspende..tu abuzi de puterea pe care o ai... sunt cel mai activ pe server in luna decembreie2011 si ianuarie 2012 de cand am admin!!!!!!!!!!!!!! Sad ar trebui sa plang pentru ca sunt corect????
Back to top Go down
xYtoR
O W N E R
xYtoR


Posts : 191
Join date : 2011-01-11
Age : 39
Location : Bucuresti

Reclamatie xytor Empty
PostSubject: Re: Reclamatie xytor   Reclamatie xytor EmptyThu Jan 19, 2012 5:02 am

NU abuzez de nici-o putere, dar tu pur si simplu nu ai habar de persoanele importante dupa acest server, cele care ti-au dat acel admin.. si asa mai departe.

Nu are rost sa intru in amanunte acum, tot ce pot sa iti spun este : nu a acuza pe cineva.... pe nedrept si mai ales acel cineva care a avut incredere si ti-a dat admin pe acest server... cand toti ceilalti se opuneau.


NU`I nimic, asa se intampla cand esti baiat bun.

Back to top Go down
http://www.proromgurd.ro / https://proromzapto.forumotion.com
TeXanU
O W N E R
TeXanU


Posts : 102
Join date : 2011-12-29
Age : 25
Location : Bucuresti

Reclamatie xytor Empty
PostSubject: Re: Reclamatie xytor   Reclamatie xytor EmptyThu Jan 19, 2012 7:40 am

Are dreptate xYtoR si nu spun asta sa fiu lingusitor sau sa ma dau pe langa xYtoR Cum poti sa te ei cu el in gura snk doar el ti-a dat Adminul !! Si el a creat servarul Nu ar trebui sa mai comentezi !! pt binele tau !!......si spunemi mie SnK|^M@TEI^ cand a abuzat xYtoR de admin El a vorbit mereu cu noi de la egal la egal si nea tratat tot lafel ...
Back to top Go down
Raku
Admin
Admin
Raku


Posts : 58
Join date : 2011-01-06
Age : 31
Location : ARAD

Reclamatie xytor Empty
PostSubject: Re: Reclamatie xytor   Reclamatie xytor EmptyThu Jan 19, 2012 1:35 pm

Xytore tata,io ti-am zis parerea mea despre acest baiat!
_____________
El ar dori sa aiba grad mare,si adminii mai vechi sa fie sub el Wink)
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
Emil

Emil


Posts : 140
Join date : 2011-07-08
Age : 28
Location : Sub Maus

Reclamatie xytor Empty
PostSubject: Re: Reclamatie xytor   Reclamatie xytor EmptySun Jan 22, 2012 1:34 pm

Nu inteleg de ce ai facut afirmatia asta:

"un admin care abuzeaza de puterea pe care o are!!"

1.Nu inteleg cu ce a abuzat confused
2.Nu este admin ci este cel care a creat acest server care ne'a dat la noi toti admin


Pacat, imi pare nespus de rau de Snk imi era un prieten apropiat.. dar asta este

Toti trebuie sa ne respectam,
Toti ar trebui sa acceptam consecintele indiferent de ce grad avem..

Ce pot spune.. sper sa nu se mai intample astfel de patzenii..

Si inca odata: Imi pare raw pentru SnK Sad
Back to top Go down
https://proromzapto.forumotion.com
TeXanU
O W N E R
TeXanU


Posts : 102
Join date : 2011-12-29
Age : 25
Location : Bucuresti

Reclamatie xytor Empty
PostSubject: Re: Reclamatie xytor   Reclamatie xytor EmptyMon Jan 23, 2012 4:38 am

Da Asta e un mare adevar trebuie sa ne respectam !! Pai daca nu ne respectam noi intre noi da ce rugaminte mai avem la jucatorii !!
Back to top Go down
Sponsored content





Reclamatie xytor Empty
PostSubject: Re: Reclamatie xytor   Reclamatie xytor Empty

Back to top Go down
 
Reclamatie xytor
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» xytor hellp
» RECLAMATIE HITLER
» Reclamatie BIZZAR

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
proromSERVERS :: SERVERE :: PROROM.malware-site.www [ CS MOD ] :: Reclamatii Admin-
Jump to: